Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megláttam a bátyámat nőies...

Megláttam a bátyámat nőies cuccokban, hogy viszonyuljak hozzá ezután?

Figyelt kérdés

A múltkor véletlenül rányitottam. Ahogy meghallotta, hogy nyílik az ajtó, felszaladt a lépcsőn, de annyit láttam, hogy kivágott top és klumpa van rajta, a lába is le volt borotválva és bokaláncot viselt.

Kétségbe vagyok esve. Évek óta nincs barátnője, de azt még csak nem is sejtettem, hogy esetleg meleg vagy transzvesztita lenne. Már a gondolat is elrontotta a hétvégémet. Nagyon szeretem őt, de egy világ omlott össze bennem, nem tudok a szemébe nézni vagy hozzá szólni azóta. Ti mit tennétek a helyemben?



2020. aug. 25. 18:50
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Elírás, *lennél.

Nem kell egyből letámadni:)

Valóban semmi közöm hozzá, viszont látszik a kérdezőn, hogy még mindig nem hagyja nyugodni a téma, azért írtam, hogy lehet jobb lenne, ha letudná a beszélgetést, mert ha

a) kiderül hogy a tesója csak egy fogadást veszített: a kérdező megnyugszik és túl tud lépni ezen a témán

b) elmondja, hogy a férfiakhoz vonzódik/transznemű: megbeszélik a dolgot, nyilván ez a nehezebbik véglet, de a kéddező is írta, hogy akkor is elfogadja a testvérét bárkihez vonzódik vagy bárki szeretne lenni, és ha ezt megbeszélik az közelebb hozza őket + szerintem ez egy elég nagy dolog, legalább a tesója látná, hogy támogatják és a kérdező is egy fokkal nyugodtabb lenne, hogy tisztázódtak a dolgok SZERINTEM.


Ja és még valami. Az nem ciki, hogy nehéz beszélni erről vagy hogy nem tud. Az sem, hogy ezen rágódik. Viszont szerintem ha ennyire foglalkoztatja a téma akkor sokkal jobb lenne átesni azon a beszélgetésen, nem hiszem, hogy olyan nehéz beszervezni egy találkát.

2020. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Először is, nem írtam el a "lennél" szót, ne tudom, ezt te hol láttad. Másodszor meg, ha nem akarja még, miért kell siettetni? Én úgy látom, nem rágódik ezért dologért már annyit. Különben is az ő dolguk.
2020. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Az elég gáz, ha a saját kommentedet nem tudod elolvasni. De sebaj, emlékeztetlek: "És miért te lennél nyugodt?"

Erre írtam azt, hogy elírás. L helyett k betűt írtam, így már érted?

2020. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
43%
Én is elmondtam a véleményem, te is. Innentől kezdve semmi dolgunk egymással.
2020. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Kedves 33., TE lennél. Azt kérdeztem, miért TE LENNÉL nyugodt? Most vagy én vagyok a hülye, vagy te nem tudsz szöveget értelmezni.
2020. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy.
2020. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Szia mi történt az óta?
2020. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha én mint nő hordhatok gyakorlatilag szinte bármilyen férfiholmit anélkül hogy bárkinek egy rossz szava lenne, akkor szerintem a férfiaknak is ugyanannyi joga van ehhez fordítva.


Én finoman megkérném, hogy vegyen magának saját női cuccokat, ne az enyémeket használja a tudom nélkül. Ennyi zavarna az egészben, mert a saját holmijaimat zavar, ha nem találom. Vagy ha nagyobb darab nálam, akkor akár tönkre is teheti a cuccomat, ha felhúzza magára.


Ha lenne olyan cuccom, amit már nem használok, akkor felajánlanám neki, meg azt is, hogy segítek neki női holmikat vásárolni.


Különben meg a legtöbb ilyen otthoni crossdresser tudomásom szerint hetero, na nem mintha bármi baj lenne azzal, ha valaki meleg.

2021. ápr. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönök minden érdemi hozzászólást, tényleg sokat segítettek abban, hogy feldolgozzam a helyzetet!!

Mostanában nem nagyon találkoztam a tesómmal élőben, még karácsonykor és húsvétkor is csak Skype-on beszéltünk. Abból, amit magáról elmondott, az derült ki, hogy megismerkedett a neten egy lánnyal, de nem nagyon árul el róla semmit.

Én annyi változást látok rajta, hogy növeszti a haját, és gyanakszom, hogy festi is, plusz ékszereket hord, amit korábban nem tett (gyűrű, karkötő).

De most már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, milyen a nemi irányultsága, bár nagyon szeretném, ha lennének unokaöcséim vagy -húgaim...

2021. ápr. 12. 08:09
 40/42 anonim ***** válasza:
0%
Ha növeszti is a haját, akkor majd ne lepődj meg ha bejelenti, h át akarja operáltatni magát. Sajnos sok fiatal azt hiszi, h ha nemet vált, attól majd megoldódnak az élete problémái, aztán csodálkozik, amikor csak még nagyobb problémái lesznek a régiek mellé miatta.
2021. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!