Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megláttam a bátyámat nőies...

Megláttam a bátyámat nőies cuccokban, hogy viszonyuljak hozzá ezután?

Figyelt kérdés

A múltkor véletlenül rányitottam. Ahogy meghallotta, hogy nyílik az ajtó, felszaladt a lépcsőn, de annyit láttam, hogy kivágott top és klumpa van rajta, a lába is le volt borotválva és bokaláncot viselt.

Kétségbe vagyok esve. Évek óta nincs barátnője, de azt még csak nem is sejtettem, hogy esetleg meleg vagy transzvesztita lenne. Már a gondolat is elrontotta a hétvégémet. Nagyon szeretem őt, de egy világ omlott össze bennem, nem tudok a szemébe nézni vagy hozzá szólni azóta. Ti mit tennétek a helyemben?



2020. aug. 25. 18:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
41%

A kérdező egyszerűen homofób és kirekesztő.

Ráadásul meg akarja téríteni a felnőtt bátyját.

Szomorú.

2020. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
11%
Dugd meg
2020. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Beszéltetek azóta?

2020. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Sajnos nem eddig még tudtam érdemben beszélni vele, mert most a járvány miatt nem jár haza, nehogy véletlenül behozza hozzánk a koronavírust. Csak telefonon vagy Skype-on tartjuk a kapcsolatot, ahol nem annyira lehet személyes témákat kitárgyalni. Mindenesetre úgy tesz, mintha nem történt volna semmi, és tulajdonképpen lehet, hogy nem is történt semmi, csak én képzelődöm....
2020. szept. 20. 13:20
 25/42 A kérdező kommentje:
*eddig még nem
2020. szept. 20. 13:21
 26/42 anonim válasza:
100%

Szerintem, neked kéne lépned, és rákérdezni, hogy mi történt aznap. Minél hamarabb megkapod a választ, annál könnyebb lesz tovább lépni, és alkalmazkodni a helyzethez. :)


Abban az esetben pedig ha meleg, vagy transz, kérd meg, hogy avasson be abba, hogyan gondolkodik, és hogy mit érez olyankor, amikor így öltözik.

Meleg fiúként is, bevallom őszintén, néha fura ilyen dolgokba belegondolni. Viszont azt is tudom, hogy ő is egy érző, hús-vér ember.


Remélem minél hamarabb tisztázódik és helyre áll a kapcsolatod a bátyáddal.

2020. szept. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
6%
Micsoda nő ez a férfi...
2020. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

26-os: köszönöm a hozzászólásodat! Az a baj, hogy elmúlt a lélektani pillanat, rögtön utána és személyesen kellett volna szóba hoznom a dolgot, csak hirtelen összezavarodtam.

Nagyon kínosnak érzem ennyi idő után szóba hozni az esetet, pláne így távolból. Ha mondjuk teljesen nőnek öltözve (pl. szoknyában, tűsarkúban, parókában, kisminkelve) láttam volna meg őt, nyilván nem hagynám szó nélkül, de most már kevésbé tartom egyértelműnek a helyzetet.

Az elmúlt időszakban elég sokat töprengtem a különböző eshetőségeken, és arra jutottam, hogy a testvéremet semmi esetre sem tagadnám meg, nagyon fontos személy az életemben. Nyilván jobban örülnék, ha felesége és gyerekei lennének, de ha másképp nem lehet boldog, én azt is elfogadnám, ha kiderülne, hogy egy fiúval jár. Anyuék semmit sem tudnak erről, azért is jó, hogy itt ki tudom beszéni a témát...

2020. szept. 25. 08:38
 29/42 anonim ***** válasza:
91%

Márpedig ha még mindig ezen agyalsz muszáj beszélned vele! Az sokkal cikibb, hogy még mindig ezen rágódsz ahelyett hogy beszéltél volna vele, már rég nyugodt lennék ha megtetted volna. De még nem késő: beszélj vele!:)

Jobb később, mint soha!

2020. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
33%
29. Miért lenne cikibb? És miért te lennél nyugodt? Nem mintha sok közöd lenne hozzá, már bocsánat. Egy ilyen dologról nem olyan könnyű beszélni, és érthető, hogy nem akarja ezt telefonon keresztül lerendezni. Főleg, ha a fiú ezt szégyellné.
2020. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!