Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megláttam a bátyámat nőies...

Megláttam a bátyámat nőies cuccokban, hogy viszonyuljak hozzá ezután?

Figyelt kérdés

A múltkor véletlenül rányitottam. Ahogy meghallotta, hogy nyílik az ajtó, felszaladt a lépcsőn, de annyit láttam, hogy kivágott top és klumpa van rajta, a lába is le volt borotválva és bokaláncot viselt.

Kétségbe vagyok esve. Évek óta nincs barátnője, de azt még csak nem is sejtettem, hogy esetleg meleg vagy transzvesztita lenne. Már a gondolat is elrontotta a hétvégémet. Nagyon szeretem őt, de egy világ omlott össze bennem, nem tudok a szemébe nézni vagy hozzá szólni azóta. Ti mit tennétek a helyemben?



2020. aug. 25. 18:50
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Azóta történt bármi ?

2021. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de különböző okok miatt régóta nem olvastam a kérdésre adott válaszokat. Köszönöm szépen a reagálásokat, különösen azoknak, akik megértően, konstruktív szellemben írtak.

Ha esetleg bárkit érdekel, akkor elújságolom, hogy a tesóm most egy lánnyal jár (még nem mutatta be, de már mesélt ezt-azt róla). Augusztusban találkozott a szűkebb család, de akkor a csaj nem tudott eljönni. Szeretnénk őt személyesen is megismerni, elvileg az ősszel megszervezzük a "hivatalos bemutatkozást" :D.

2021. szept. 9. 09:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!