Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, aki között a...

Van itt olyan, aki között a testvérével 5-15 én között van a korkülönbség? Ha igen, milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Kort írjatok, és, hogy mennyi a korkülönbség.
2020. aug. 31. 19:15
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

14 év korkülönbség.

4 éves korában én elköltöztem otthonról (addig gyakran kellett nekem vigyázni rá), így eltávolodtunk. Nincs közös téma, se érdeklődési kör, az apjától megtanulta azt, hogy a lányok mindig butábbak és max okoskodnak, ezt előszeretettel hangoztatják is. Egyébként most kiskamasz, én meg felnőtt.

2020. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
15 és 13 évvel idősebbek. Az egyikkel jópofizok de ennyi, a másikkal beszélek néha, de nincs jó kapcsolatunk (nekik kettejüknek sincs)
2020. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
13 és 15 év korkülönbség. Én 30 vagyok, ők az idősebbek. Utálnak, mint a szart.
2020. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
100%
26 vagyok, a húgom 21,az öcsém 14. Mindkettővel jó a kapcsolatom. Bár kiskorában öcsémnek inkább a második anyja voltam, mint sem a nővére.
2020. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
92%
Miért kell lepontozni azokat, akiknek szar a kapcsolatuk a testvérükkel? Nehéz feldolgozni, hogy nem szivárványszínűt szarnak az unikornisok és nem minden család idilli?
2020. szept. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
35, 30, 28, 17 évesek vagyunk, mindig imádtuk egymást. A legjobb időszak volt, amikor a kistesónk már totyogott, nagyon szerettünk vele foglalkozni, pedig akkor már mindannyian kamaszok voltunk.
2020. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
5 év van köztünk , én 20L ő 25F. Jó kapcsolatunk van, nagyon jól kijövünk.
2020. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

7 éves voltam, amikor a húgom megszületett.

Az első pár évben úgymond játékbabaként tekintettem rá. Segítettem az etetésben, pelenkázásban, tologatni, öltöztetni, később játszani vele.


Ő ovis lett, addigra lettem én kiskamasz. Eljátszottam vele, de megvolt az én társaságom is, és inkább velük lógtam, ahogy kamaszként is.


Amikor ő lett iskolás, majd kiskamasz, akkor hozzám fordult tanácsokért, együtt jártunk vásárolgatni, segítettem az iskolai feladataiban.

Emlékszem, amikor összejöttem a férjemmel, majd odaköltöztem hozzá, mennyire megijedt, azt hitte, hogy ő már soha többé nem láthat és nem is megyek haza. (akkor volt ő 12)


De jó testvéri kapcsolatban voltunk/vagyunk. Soha nem bántottam, féltékeny nem voltam rá (persze a homokszórás a hajába, meg ilyen apróságok voltak azért, és viszont is, de úgy gondolom, ennyi belefér).

Mindig ott voltam neki, számíthatott rám, én is rá, összetartottunk, és ez a mai napig így is van.

Továbbra is jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, imádja a gyerekeim, jóban van az én baráti társaságommal is, és szervezünk közös programokat.


Én 31 leszek, ő 24.

2020. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
14 év. A bátyám 36 én 22. Sokat lógunk együtt. Ő is házas és én is. Nagyon jól kijövünk egymással.
2020. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
6 és 10 évvel idősebbek, kisebb koromban mind a ketten foglalkoztak velem, de a korkülönbség miatt ez inkább felügyelet volt és nem közös játék. Kamasz koromban a fiatalabbik nagytesómhoz már jóval közelebb kerültem, sok dolgot meg tudtunk beszélni, közös programok stb. Amióta mindkettőnknek családja lett, változott a találkozások és programok mikéntje, de elég szoros a kapcsolatunk, bármikor számíthatok rá. Az idősebbik nagytesóm világ életében zárkózott volt, de kedves, figyelmes. Sajnos amióta megnősült, eléggé eltávolodtunk egymástól. Vagy inkább ő távolodott/távolították el a családtól. A közös ünnepek, udvariassági körök megvannak, de úgyis mindig a felesége beszél helyette is :P.
2020. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!