Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felnőttként mennyire szereted...

Felnőttként mennyire szereted a testvére(i)det? Kiskorodban szeretted?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 19:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm őszinte válaszaitokat!
2020. szept. 14. 08:06
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
16 év van köztünk, akkor született, mikor én elköltöztem. Kb. semmilyen kapcsolatunk nincs.
2020. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 HaEv ***** válasza:
Mi a célja ennek a felmérésnek?
2020. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem felmérés... érdekelt, hogy másoknak milyen a kapcsolatuk a testvéreikkel. Köszönöm mindenki válaszát!
2020. szept. 14. 17:32
 15/21 anonim ***** válasza:

Két testvérem van az egyik 10 a másik 6 évvel idősebb, mikor gyerek voltam az idősebbre mindig felnéztem és szerettem vele játszani míg a másik testvérrel nagyon sokat harcoltunk (verekedés stb) bár ő harcolt idősebb tesóval is de miután kb 9 évesen megvertem lenyugodott

most már elvagyunk jól mindhárman

2020. szept. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok a legidősebb.


Négyből három tesómat alig ismerem, mert még kisgyerekek voltak amikor én már elköltöztem otthonról. A maradék egy és köztem még mundig van jópár év, gyerekként megvoltunk, mára semleges a viszony.

2020. szept. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Gyerekkorban meg tudtam volna fojtani egy kanál vízben (ő volt a fiatalabb, hat évvel). Fárasztó volt, idegesítő, árulkodós, szülők csak őt védték mindig, bőven tettek róla, hogy utáljam őt.

Most, felnőtt korban pedig olyan semmilyen a kapcsolatunk. Úgy mondanám, hogy nekem mindegy, hogy ő van vagy nincs (és fordítva is így van szerintem).

2020. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Sose szerettük egymást mert nincs miért. Féltestvérek vagyunk nagyon más háttérrel.

Utálni se utáljuk, mert arra sincs okunk.

2020. szept. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nálunk tesónként változó.

5en vagyunk tesók, 2öcsém, 2 hugom van.

A nagyobbik hugomat születése pillanatától utálom. Szó szerint. Ennek 23éve. Lassan 4éve nem láttam, nem is hiányzik.

A nagyobbik öcsémmel 10év van köztünk. Vele semleges a viszonyom. Szerintem a nagy különbség miatt. Ha találkozunk elbeszélgetünk, birjuk egymást, de különösen sosem keressük a másikat.

A 2 kisebb tesóm meg 15-17évvel fiatalabbak nálam. Velük napi szinten beszélgetek, de inkább "anyáskodok" felettük, mint tesómként kezelem őket. Most 10-12 évesek.

28L

2020. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 kiváncsi Bp válasza:
Egypetéjü Ikertesok voltunk. Kiskorunkban együtt nevelkedtünk de veszekedés is volt maj az élet elválasztott akkor is benóübket és jo pár év elteltével isét egymáshoz kerültünk. Majd család akkor ezért voltunk külön és az utobbi 15évben kb szinte mindig együtt voltunk együtt laktunk egymás bajár ismertük problémáit. Ezért is irom mult időben mert most 18 án halt meg hajnani 4kor még beszélt de minden áron el akart távozni kmellölemés családjátol. Megunta ezt a szörnyü élethelyzetett ami a mai társadalom digtál. Köszönöm, hogy leirhattam
2020. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!