Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom kijelentette, hogy ha...

Húgom kijelentette, hogy ha majd rajta múlik, az utcán fogok megrohadni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Beteg ember vagyok, sajnos eléggé életképtelen, a szüleimmel élek 27 és fél évesen, érettségivel, néhány éve kövéren. Volt egyszer egy munkahelyem, ahol egyébként jól helytálltam, de pszichés okok miatt kénytelen voltam otthagyni. (Bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

A következő helyzet áll fenn esetemben: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1073..

Nos, ott tartunk, hogy a (nem olyan sokára) 25 éves, egyetemista húgom utál engem a maga módján, még ha bizonyos szempontból szeret is, de a lényeg az, hogy kijelentette: szüleim halála után nem fog velem törődni/támogatni, amennyiben az utcán kötök ki, az ellen sem fog semmit sem tenni. A házat pedig eladja.

Tudom, hogy össze kellene valahogy szednem magam, de fogalmam sincs, hogyan/miféle módon. Kilátástalannak találom a jövőmet.

Az orvosilag bizonyított betegségeim: paranoid skizofrénia, szorongásos zavar és enyhe mértékű autizmus (esetleg Asperger-szindróma.) A skizofréniát kezelik - egyelőre.


2020. nov. 6. 15:41
 91/137 anonim ***** válasza:
97%
Én írtam a 89est.. ha bszol dolgozni szerinted miből fogsz megélni? Senki nem fog eltartani.. nem csoda a húgod js utál.. én is meg mindenki dolgozik, elhiheted kb senki se jókedvéből dolgozik. Én most 14 órás műszakba vagyok szerinted élvezem? A pénz miatt muszáj, majd rájössz csak késő lesz
2020. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/137 A kérdező kommentje:

"Kedves" előző válaszolók.

Maradt a táramban még töltény.

Sebaj, magatok alatt vágjátok a fát, majd meglátjátok.

2020. nov. 7. 16:00
 93/137 anonim ***** válasza:
97%
Mi ez a süket duma?
2020. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/137 A kérdező kommentje:
Az, hogy a munka az semmi. Tévúton jár az, aki a pénznek él.
2020. nov. 7. 16:04
 95/137 anonim ***** válasza:
98%
Könnyen beszélsz amíg eltartják a segged.
2020. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/137 anonim ***** válasza:
100%

A mai társadalmi berendezkedés olyan, hogy pénz nélkül nem kapsz semmit és nem tudsz megélni. Tehát mondhatod hogy "tévúton jár az aki a pénznek él", viszont valamit kellene kezdeni magaddal, például leszázalékolás vagy bármi, mentális betegség tud munkaképesség-csökkenést előidézni. Utána megváltozott munkaképességűként dolgozhatnál és állapotod miatt valamennyi rendszeres ellátást kapnál.

Ismertem ilyen betegséggel megváltozott munkaképességűeket, azért mondom.

2020. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/137 A kérdező kommentje:

16:10

Köszönöm hasznos válaszod.

2020. nov. 7. 16:14
 98/137 A kérdező kommentje:
A szüleim egyetértenek veletek, kedves válaszolók. Szóval jól érezhetitek magatokat... :)
2020. nov. 7. 17:07
 99/137 anonim ***** válasza:
72%

Miért KELLENE hogy bárki is eltartson?! Ha megteheti ha nem? Mire? Miért?


Tudod megint más mikor az ember önhibáján kívűl veszíti el az állását és nincs x napig, hétig, hónapig,de tesz érte. Folyamatosan jelentkezik képezi magát, mint mikor otthon mereszti a dagadt seggét, elvárja alanyi jogon?! (WTF?!?) hogy mindenki körbe nyalja eltartsa miközben a kisujját se mozdítja, csak várja a sült a galambot.

Néha elmosogatsz? Pirospont!

Én a helyedben ezt meg se említeném mert ez ALAP a legminimálisabb dolog! ha már otthon a szüleid nyakán élősködsz..


Nekem lesülne a bőr a pofámról, hogy otthon gebesztem a seggem és még vannak elvárásaim vagy követeléseim!


Neked semmi más bajod nincs csak lusta vagy mint a föld.

A szüleid jó elcsesztek,és most szívhatják a fogukat..

2020. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/137 A kérdező kommentje:

19:54

Az utolsó mondatod mindenképp téves.

Az itthoni segítségem pedig sokkal több, mint holmi mosogatás.


Ez legyen a legnagyobb probléma a világon.

2020. nov. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!