Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom kijelentette, hogy ha...

Húgom kijelentette, hogy ha majd rajta múlik, az utcán fogok megrohadni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Beteg ember vagyok, sajnos eléggé életképtelen, a szüleimmel élek 27 és fél évesen, érettségivel, néhány éve kövéren. Volt egyszer egy munkahelyem, ahol egyébként jól helytálltam, de pszichés okok miatt kénytelen voltam otthagyni. (Bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

A következő helyzet áll fenn esetemben: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1073..

Nos, ott tartunk, hogy a (nem olyan sokára) 25 éves, egyetemista húgom utál engem a maga módján, még ha bizonyos szempontból szeret is, de a lényeg az, hogy kijelentette: szüleim halála után nem fog velem törődni/támogatni, amennyiben az utcán kötök ki, az ellen sem fog semmit sem tenni. A házat pedig eladja.

Tudom, hogy össze kellene valahogy szednem magam, de fogalmam sincs, hogyan/miféle módon. Kilátástalannak találom a jövőmet.

Az orvosilag bizonyított betegségeim: paranoid skizofrénia, szorongásos zavar és enyhe mértékű autizmus (esetleg Asperger-szindróma.) A skizofréniát kezelik - egyelőre.


2020. nov. 6. 15:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/137 anonim ***** válasza:
97%
A tisztelet a jellemnek jár, nem alanyi jogon, mint ahogy sokan elképzelik... A tiéd meg hát...
2020. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/137 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudhatunk meg egy kérdésből a jellememről.
2020. nov. 11. 14:55
 133/137 A kérdező kommentje:
Többet nem látogatom meg ezt a kérdést, végeztem veletek.
2020. nov. 11. 15:00
 134/137 anonim ***** válasza:
100%
peeersze :D
2020. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/137 anonim ***** válasza:
100%
Végre eltūnt a retardált🙄
2020. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/137 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindent elmond a jellemedről az, hogy másokkal akarod eltartatni a lusta hátsód és csak hisztizni jársz ide. :D
2020. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/137 anonim ***** válasza:
81%

Azt hittem csak az én tesóm ilyen beképzelt 🌳sz...

20-on évesen fullra ugyan ez, annyi hogy apám nem tudja, de mégis el akarja tartani.... Sőt nem elég hogy hónap végén tőlem kell kölcsönkérnie, de még v.mi 100+ ezer forintos képzést is fizet neki. Megmondtam apának hogy neki szívesen adok kölcsön, de nem arra hogy eltartsa a dagadt seggét annak a szerencsétlennek.

Ja, volt itt v.ki aki mamahotellel jött... 17 évesen, suli mellett többet dolgozom mint tesóm, akit ha arra megkérünk hogy a szemetet vigye ki, egyből jön ugyanezekkel a kamubetegségekkel, amikből a legtöbbet magának diagnosztizált. Rossz nézni ahogy tönkreteszi a családot mind anyagilag, mind pedig lelkileg. A tesóddat teljes mértékben megértem, igazat adok neki. Tesómat utálom mint a szart, valószínűleg feléd is sokan hasonló érzelmeket táplálnak, teszem hozzá teljesen érthető okokból...

2021. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!