Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom kijelentette, hogy ha...

Húgom kijelentette, hogy ha majd rajta múlik, az utcán fogok megrohadni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Beteg ember vagyok, sajnos eléggé életképtelen, a szüleimmel élek 27 és fél évesen, érettségivel, néhány éve kövéren. Volt egyszer egy munkahelyem, ahol egyébként jól helytálltam, de pszichés okok miatt kénytelen voltam otthagyni. (Bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

A következő helyzet áll fenn esetemben: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1073..

Nos, ott tartunk, hogy a (nem olyan sokára) 25 éves, egyetemista húgom utál engem a maga módján, még ha bizonyos szempontból szeret is, de a lényeg az, hogy kijelentette: szüleim halála után nem fog velem törődni/támogatni, amennyiben az utcán kötök ki, az ellen sem fog semmit sem tenni. A házat pedig eladja.

Tudom, hogy össze kellene valahogy szednem magam, de fogalmam sincs, hogyan/miféle módon. Kilátástalannak találom a jövőmet.

Az orvosilag bizonyított betegségeim: paranoid skizofrénia, szorongásos zavar és enyhe mértékű autizmus (esetleg Asperger-szindróma.) A skizofréniát kezelik - egyelőre.


2020. nov. 6. 15:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/137 anonim ***** válasza:
98%
Soha nem fog dolgozni, inkább megy a híd alá, de még inkább keres egy gazdatestet, akin élősködhet...szerencsere a tesója vette a lapot még időben.
2020. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/137 A kérdező kommentje:

19:55

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a leendő munkáltatók. Érettségim már van, tehát nem mondhatnám, hogy "semmi iskola".

Nem vágyom igazán párkapcsolatra.

Az pedig, hogy lusta vagyok, már kezd unalmas lenni, ez a támadófelületem.

2020. nov. 6. 20:00
 63/137 anonim ***** válasza:
98%
Akkor miért nem mész el dolgozni? Jahh mert a lustaság erősebb, de akkor még miért érzed sértve magad?
2020. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/137 anonim ***** válasza:
86%

"Nem érdekel, hogy mit gondolnak a leendő munkáltatók."

ők azok akik eldöntik, hogy felvesznek-e valakit, aki középkorú emberként életében egy percet se dolgozott...


"Érettségim már van, tehát nem mondhatnám, hogy "semmi iskola"."

te komolyan azt hiszed az ér valamit?? legalább valami nyelvtudásod lenne, akkor talán tudnál valami callcenteres melót szerezni


"Nem vágyom igazán párkapcsolatra."

ez mondjuk jó, más se vágyna egy párkapcsolatra veled


"Az pedig, hogy lusta vagyok, már kezd unalmas lenni, ez a támadófelületem."

ezt nagyon jól látod

2020. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/137 A kérdező kommentje:

19:57

Bizony sokáig nem fogok. Amennyiben szükséges, annyi embert a szolgálatomba állítok, amennyi szükséges a kényelmes megélhetéshez. Nem parazita, hanem egy uralkodó módjára.

2020. nov. 6. 20:05
 66/137 anonim ***** válasza:
98%
jelentettem a kérdést provokációért. troll
2020. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/137 A kérdező kommentje:

20:05

Te komolyan azt hiszed, csak diplomával ér valamit az ember?

2020. nov. 6. 20:10
 68/137 anonim ***** válasza:
93%

"Bizony sokáig nem fogok. Amennyiben szükséges, annyi embert a szolgálatomba állítok, amennyi szükséges a kényelmes megélhetéshez. Nem parazita, hanem egy uralkodó módjára."


Én sajnáltalak a kérdésed alapján, mert én egy nagyon támogató és összetartó családban nőttem fel, nálunk teljesen természetes hogy felkaroljuk egymást a bajban, és azért is sajnáltalak amiért itt is csak bántanak amellett hogy a betegségeiddel is küzdened kell nap mint nap, de ez után a hozzászólásod után azt mondom hogy menj csak a híd alá, megérdemled hogy pofán vágjon a való élet.

2020. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/137 A kérdező kommentje:

20:11


Hidegen hagy a véleményed. Jöjjön csak a való élet, ölelem keblemre.

2020. nov. 6. 20:13
 70/137 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezd leszázalékolásodat, mivel szerinted nem tudsz dolgozni, utána pedig megváltozott munkaképességűként (tartós vagy tranzit minősítés) támogatott foglalkoztatásban vehetsz részt megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató szervezetnél.
2020. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!