Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, vagy ismertek...

Van itt olyan, vagy ismertek olyan embert, aki nem tartja a kapcsolatot a saját testvérével?

Figyelt kérdés

Milyen okból?

Ez normális?

Mit lehet tenni, ha a testvér egyáltalán nem nyitott?

En a batyammal nem beszelek egyaltalan, max akkor talalkozunk, ha hazamegyek kulfoldrol.

Gyerekkent sokszor megvert, es sohasem volt semmilyen viszony kettonk kozott, meg annyit sem mondtunk egymasnak hogy szia!

O 6 evvel idosebb nalam es en lany vagyok.


2020. dec. 5. 22:10
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
33%
Van egy nővérem, 5 év van köztünk. Kb. 10 éve nem beszéltünk. A szülő- nagyszülő viszály választott el minket. De ez már sztem így marad, éli mindenki az életét. Közben születtek gyerekeim, férjhez mentem, ő csak az utóbbi, gyermekáldása nem érkezett, ez egy szúrós pont számára. Hát hosszú történet....
2022. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!