Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltem a húgomat (?)

Féltem a húgomat (?)

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén érzem magam, hogy egy nyilvános fórumon kérek "segítséget" tőletek, de már nem tudok mit tenni, nemtudom kinek mondhatnám el. Az a helyzet, hogy van egy húgom, (15/L) és együtt van egy SOKKAL idősebb fiúval. (24/F). Ezt nem mondta el nekem, csak úgy tudtam meg, hogy feltűnően mikor telefonozott állandóan mosolygott és sokszor mondta hogy na ő most elmegy egy barátnőjéhez. Gyanús volt, ezért addig faggadtam míg el nem mondta. Hát nagyon kiborultam, és még most is nagyon durva ez számomra. Nagyon jó a kapcsolatunk, megbízik bennem meg kért hogy ne mondjam el anyáéknak, és lehet hogy hülye vagyok de tiszteletben tartom. Sokszor segítünk egymásnak..De valahogy muszáj elérnem,hogy mondja el nekik idővel...Hogy beszélhetnék vele..?? Nagyon aggódom főleg amiatt hogy rá fogja venni a fiú arra hogy lefeküdjenek. 19/F
2020. dec. 26. 10:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Keress egy nõt magadnak.
2020. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Haaat, valoszinuleg mar lefektette, ugyhogy mar keso igazabol..
2020. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
már rég dákeszra húzta
2020. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Ezért nem adunk gyereknek netezésre alkalmas kütyüt, akármerre tart a világ... A családi közöset a nappaliban használhatja.
2020. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

"Hogy beszélhetnék vele..?? Nagyon aggódom főleg amiatt hogy rá fogja venni a fiú arra hogy lefeküdjenek."


Szerintem már megtörtént. Mondd meg neki, hogy nagyon félted és szeretnéd, ha ő mondaná el anyádéknak. Ennél többet te nem tehetsz az ügy érdekében.

2020. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
"sokkal idősebb fiúval" Potom 9 év van köztük. Hatalmas. Szerintem tényleg jó ötlet volt itt valakitől hogy keress egy nőt magadnak.
2020. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerűen beszélgess vele. Mondd el neki, hogy aggódsz érte, hogy félted. Ne a szexre élezd ki a dolgot, hanem hogy a sokkal idősebb fiú máshol tart az életben, stb. Finoman bele lehet venni azt is, hogy félted, hogy ne vegye rá olyan dolgokra, amit nem akar.


Érzékeny terület, hogy hol a határ az aggódó báty és a basztatás között, de nem lehetetlen, hiszen megbízik benned.


Esetleg ha mesél róla, kellő a bizalom, bedobhatod, hogy szeretnéd megismerni.

2020. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%

Ha anyádék nem foglalkoznak vele, te miért akarsz beleavatkozni az életébe...????


Menj a saját dolgaid után, keress magadnak nőt!

2020. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
Hát mondd meg neki,hogy te is fiú vagy,és hogy a fiúk ebben a korban általában nem kapcsolatot vagy szerelmet keresnek.Mondd meg neki,hogy elég nagy a valószínűsége,hogy csak kihasznàlják és legyen óvatos.Többet nem tehetsz.De ez az élet része,nem óvhatod meg mindentől, majd megtanulja.Ha le is feküdtek,azért talàn védekeztek.15 évesen ma màr nem számít korainak.
2020. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%

Nem itt írogatni,odamenni és jól pofánverni.

Megmondod, hogy szakít a hugoddal, vagy elásod.

A tesódak nem is kell erről tudni.

Majd kicsit bőg, hogy dobta a fickó.Ennyi.

2020. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!