Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltem a húgomat (?)

Féltem a húgomat (?)

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén érzem magam, hogy egy nyilvános fórumon kérek "segítséget" tőletek, de már nem tudok mit tenni, nemtudom kinek mondhatnám el. Az a helyzet, hogy van egy húgom, (15/L) és együtt van egy SOKKAL idősebb fiúval. (24/F). Ezt nem mondta el nekem, csak úgy tudtam meg, hogy feltűnően mikor telefonozott állandóan mosolygott és sokszor mondta hogy na ő most elmegy egy barátnőjéhez. Gyanús volt, ezért addig faggadtam míg el nem mondta. Hát nagyon kiborultam, és még most is nagyon durva ez számomra. Nagyon jó a kapcsolatunk, megbízik bennem meg kért hogy ne mondjam el anyáéknak, és lehet hogy hülye vagyok de tiszteletben tartom. Sokszor segítünk egymásnak..De valahogy muszáj elérnem,hogy mondja el nekik idővel...Hogy beszélhetnék vele..?? Nagyon aggódom főleg amiatt hogy rá fogja venni a fiú arra hogy lefeküdjenek. 19/F
2020. dec. 26. 10:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%

Miért, a vele egykorú 15 éveseknek nem ugyanaz a célja?

Sőt, talán egy 15 éves hamarabb is akarja megfektetni mint egy "érettebb", mivel a pelyhes még nem tudja hogy milyen+ tombolnak a hormonok ezért minnél hamarabb ki akarja próbálni.


Te is voltál 15 éves, tudod jól hogy ők sem modellvasutazni hívják át a lyányokat.

2020. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
Hát itt tényleg nem fognak tanácsot adni. Az ide írogatók nagy százaléka magánál 10-20-30 évvel fiatalabb nőket vadászik még itt is. Úgyhogy itt is csak maguknak fognak kampányolni. Ahhoz képest a hugodéknál a 9 év már nem is sok. A fogamzásgátlás lenne a legfontosabb, reméljük még nem tartanak ott, ha igen akkor remélhetőleg gumi és nem hormonozza magát már ilyen fiatalon.
2020. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%
Hagyd békén a húgodat. Nincs közöd hozzá, hogy kivel van együtt. Amúgy nem értem miért olyan durva ez neked. Valószínűleg már rég lefeküdtek egymással. Mindjárt 16 éves lesz. Akkor miért is olyan durva, hogy van egy pasija?
2020. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%

Milyen emberek írnak ide?!

Durva hogy ennyien pártoljátok, hogy 15 évesen már döngetik a kiscsajt!Ez nemnormális dolog ti debilek!!!

2020. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
21%

Beszélgetni?Mi ez Mónika show?

Egy fiú tesó menne és kiütné a pasit.Már ha valóban félti a húgát.

Ja vagy félsz, hogy piszkos lesz a szoknyád?

Akkor bocs.

2020. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
37%
haver már ugy meg dugta hogy az ágy csakugy recseget
2020. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%

"Durva hogy ennyien pártoljátok, hogy 15 évesen már döngetik a kiscsajt!Ez nemnormális dolog ti debilek!!!"


Ez nem pártolás kérdése, egyszerűen csak közültük kérdezővel a száraz tényeket.

vagyis inkább nedveseket.

2020. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%

El ne menjél megverni a pasiját!

A húgod kifog akadni rád és megfog utálni

Ráadásul ha a pasija 24 éves és te 19 vagy akkor nagyon nem biztos, hogy megtudnád verni.

2020. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%

ki fog akadni, meg fog utálni, meg tudnád verni

lassan az én helyesírásom is beszarik, inkább gyakorlok, hogy ne...

2020. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
99%
Ő maga fog rájönni, a srác is, egy 24 éves srác, ha nem tanul, akkor dolgozik, egészen különböző célokkal, egy 15 éves lány még csak most kezdi az életét, magyarán mire eljut az érettségiig, dönthet úgy, hogy egyetemre vagy főiskolára megy, míg a srác már "nősülne" kérdés a hugod mennyire tudná ellátni a háztartást 15 évesen, vagy kérdés, hogy a 24 éves srác a munka vagy a tanulmányai mellett háztartásbeli is, magyarán mos, főz, takarít, gyereket nevel="15 éves lány". Kérdés, hogy a hugod mennyire tud felnőtten gondolkodni, és kérdés, hogy hisztis-e vagy sem. Minden igazából attól függ mennyire néznek egy felé, de a 24 éves srác még várhatna 3 évet, míg a hugod felnőtt lesz, nekem ez a véleményem, attól függetlenül, hogy együtt volt-e a 24 éves pasijával vagy sem. Bár nem biztos hogy a 24 éves srác remeteséget vállalna 3 évre ez is az igazság. Nem bizta hogy megvárná. Először azt kéne tudni van-e ténylegesen okod aggódni, hogy kókler, tróger 24 éves srác, vagy egy normális, kedves srác, mert nem mindegy.
2020. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!