Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltem a húgomat (?)

Féltem a húgomat (?)

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén érzem magam, hogy egy nyilvános fórumon kérek "segítséget" tőletek, de már nem tudok mit tenni, nemtudom kinek mondhatnám el. Az a helyzet, hogy van egy húgom, (15/L) és együtt van egy SOKKAL idősebb fiúval. (24/F). Ezt nem mondta el nekem, csak úgy tudtam meg, hogy feltűnően mikor telefonozott állandóan mosolygott és sokszor mondta hogy na ő most elmegy egy barátnőjéhez. Gyanús volt, ezért addig faggadtam míg el nem mondta. Hát nagyon kiborultam, és még most is nagyon durva ez számomra. Nagyon jó a kapcsolatunk, megbízik bennem meg kért hogy ne mondjam el anyáéknak, és lehet hogy hülye vagyok de tiszteletben tartom. Sokszor segítünk egymásnak..De valahogy muszáj elérnem,hogy mondja el nekik idővel...Hogy beszélhetnék vele..?? Nagyon aggódom főleg amiatt hogy rá fogja venni a fiú arra hogy lefeküdjenek. 19/F
2020. dec. 26. 10:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%
jaj istenem 27-es, te valami 13 éves lehetsz vagy egy 25 éves szemüveges macskás aggszűz. párszor megkettyinti a kiscsajt, aztán keres tapasztaltabbat. nem értem ezt az agonizálást.
2020. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

Szerinted van bármi beleszólásod? :D


Húúú, akkor nagyon tévedsz. A hugicád vszeg már széttette a lábát, vagy hamarosan szét fogja. Aki szexelni akar az kortól függetlenül is megoldja.

Ezzel nem azt mondom, hogy helyes - 15 évesen mindössze a hormonok dolgoznak benne és vszeg jól át is fogja ejteni a csávó -, csak, hogy ezek a tények.


Amennyiben elmondod anyudéknak - ez a te döntésed - és ők eltiltják, csak rosszabb lesz. Parkokba meg ki tudjá hová fognak járni, hogy együtt lehessenek és elindul egy szép hazugságlavina. :(

2020. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ilyen a nagytesó élet ha van egy hugod.


De sajnos bele kell törődnöd és magaddal foglalkoznod.

Nézd fordítva az esetet, ha neked lenne lehetőséged egy 10/10-es modell kinézetú csajjal együtt lenned akkor mennyire érdekelne az hogy a tesód szerint nem helyes és fél hogy csak kihasznál?

Na kb pont ennyire számít hogy most aggódsz érte vagy sem.

2020. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó vagyok:


Plusz mivel lenne jobb ha most egy pelyhespötsű 14-15 évessel lenne aki a világáról nem tud annyira éretlen de azért dugni akar mert ki akarja próbálni és 1 hónap múlva már más csaj lesz "élete szerelme"?


17-es:

Még mindig 100-szor jobb a hormonozás mint ha a szokásos "megszakításos" védekezéssel tolnák ha nem akarnak gumit...

2020. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem sok mindent tudsz tenni. Ha nagyon erőlteted, akkor csak rosszabb lesz a helyzet.


Amit én csinálnék, az az lenne, hogy írnék egy listát arról, hogy mi baj lehet. A húgomnak külön kiemelném, hogy

1) bármikor mondhat nemet. Szex közben, szex előtt, szex után, a százezer forintos nyaraláson, ha valamihez nincs kedve, ha valami nem olyan, mint ahogy elképzelte, akkor mondja azt, hogy állj, nincs hozzá kedvem.

2) Fontos, hogy ne menjen a tanulás rovására. Ha úgy érzi, hogy nincs energiára valamire, akkor is mondhat nemet.

3) Nagyon fontos, hogy védekezzenek. Nemibetegség szűrésre menjen el a férfi (és ha volt szex, akkor a húgod is), mielőtt lefekszenek. A legjobb, ha gumit húznak. Sose szexeljenek védekezés nélkül. Tudja, hogy be kell mennie a nőgyógyászhoz felíratni a 72 órás tabit (lehetőség szerint azonnal, mert a tabletta hatásfoka minden nappal csökken).

4) Tudja, hogyha bizonytalan akkor veled bármit megbeszélhet. Ha baj van, akkor a szüleidnek is szólhat, mert mindannyian az ő érdekét fogjátok nézni.

2020. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
88%
Kimaradt, hogy : *Ha baj történik, akkor tudja, hogy be kell mennie a nőgyógyászhoz felíratni a 72 órás tabit (lehetőség szerint azonnal, mert a tabletta hatásfoka minden nappal csökken).
2020. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne magán a kapcsolaton tipródj,hanem beszélgess a hugival.

Mindenképp beszéld á vele a védekezést,a szakítást,az érzelmeket,a pettingelés, egyszerűen minden ilyen dolgot.


Persze,ez normál esetben nem a te dolgod lenne,de ha szereted,akkor legyél férfi és jó tesó.

2020. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!