Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utalom a bátyám és a barátnőjé...

Utalom a bátyám és a barátnőjét, hogyan szerethetném meg?

Figyelt kérdés

A bátyám és köztem sok év van, emiatt nem is tudunk szót érteni és eléggé távol állunk egymástól pedig én mindig is nagyon szerettem, ő pedig szószerint le se szart világ életemben. Nos 3 évvel ezelőtt ismerte meg a csajt és azóta együtt vannak.Nem tudom nagyon minek nevezni a kapcsolatukat mert egész nap csak fekszenek együtt meg játszanak stb...


Arra is gondololtam hogy irigy vagyok mert velem sose játszott vagy beszélgetett sőt ölelést vagy bármit is max fél évente add.

Nem mintha túlságosan arra várnák hogy mindenhova magával vigyen hanem csak ne legyen undok és kiallhatatlan, folyton leb@sz és próbál nevelni (kevés sikerrel).


A lány pedig iszonyat idegesítő. Nem lehet rendesen beszélni vele és ami rohadtul idegel hogy folyton itt van, itt lakik nálunk van hogy 1 hónapot és semmit nem csinál. Eszik fürdik mossuk a ruháit ő meg csak elvan.


Őszintén szólva féltékeny is vagyok meg hát az se tetszik hogy nem ülhetek le a kanapéra mert folyton ott fekszenek egymás mellett és a saját testvéremmel nem tudok kettesben beszélgetni vagy akármi.


Nem tudom hogyan szerethetném meg a lányt de már ideg vagyok hogy folyton itt van.



2021. jan. 4. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

Én kíváncsi lennék ki hány éves ebben a történetben. Mennyi az a sok év?


Nekem picit úgy jön le az írásodból, hogy úgy koslatc utánuk mint egy 10 éves ami nagyon idegesítő.


Megértem a Te nézőpontodat is. De ami nem megy ne erőltesd.

2021. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Jáj 🤦‍♀️ koslatsz akart lenni 😅🤣
2021. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy nem értem szerelmes vagy bátyádba vagy mi?
2021. jan. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
Mármint te rég plusz húsz vagy, a bátyád meg sokkal idősebb? Akkor még furább az egész :D
2021. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem te a tipikus irigy kiskamasz vagy, aki mindenkire fúj ;) fáj neked, hogy a bátyád veled nem törődik - vajon miért? -, a barátnőjével meg igen.


Exem öccse ugyanilyen kis vakarcs volt (mindenkivel), csak ő még be is szólogatott rendszeresen.

Plusz a szüleid mondják a lánynak nyilván, hogy maradjon csak a fenekén - nekem sem engedi az anyósom sosem, hogy segítsek, ha náluk vagyunk, pedig szeretnék.

2021. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nem mindegy hogy a bátyád 25 te meg 10, vagy a bátyád 20 te meg 15
2021. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha utálod őket, akkor miért akarsz mindig velük lenni? :D
2021. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

Mondd el a Jelenlétükben halkan Jézus Krisztusnak, hogy mennyire bánt ez a helyzet Téged. :D


Fogj egy keresztet - akár egy rózsafüzért imádkozz el Értük/Értetek. :D


Ámen


Na jó, VICCEN kívül: koronavírusos időben EGY IDEGENT BEFOGADTATOK?! (Mennyire a családhoz tartozónak vallja magát?)


Ui: tényleg nem feltétlenül fontos komolyan vallásosnak lenni. Senkit nem kényszerítek Kérdező, erre ne is gondolj! Csupán adtam egy ártatlan tippet, hogy sikeresebben le tudd küzdeni a rossz érzéseidet.

2021. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!