Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire éreznétek kínosnak...

Mennyire éreznétek kínosnak hogy a húgotok pasija tőletek kérne gumit?

Figyelt kérdés
Én bunkó voltam, és még hozzátettem hogy nem akarok 21 évesen nagybácsi lenni. A srác így is kivolt, és nem mert a szemembe nézni, de akkor ezen még rontottam. Lehet végül nem is kellett a gumi annyira beszart😂 A húgom 17 és nagyon csinos is, de amúgy is tudtam hogy nem szűz, már ez előtt a pasi előtt elvesztette...

2021. márc. 1. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Kedves utolsó, ha tud adni a kérdrző gumit, akkor nyilván nem dísznek van neki.. Arról árulkodik hogy él nemi életet.
2021. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de faszagyerek vagy
2021. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Vegyen magának milyen cigány szokás már ez ...legyen nálad gumi ha csak szimplan basznál és nem szaporodnál csókolom én nem adnak abszolút pofátlanság
nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!