Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mikor fog elköltözni a nővérem?

Mikor fog elköltözni a nővérem?

Figyelt kérdés
Van egy 23 éves nővérem (én egy 17 éves fiú vagyok), aki 2017-ben végezte el a gimnáziumot, viszont továbbtanulni nem ment. Ezzel egy időben lett egy barátja is. (aki most olyan 24-25 éves lehet) Majd ez után kb. 2 évet csak itthon volt, nem dolgozott, simán itthon volt meg járkáltak a barátjával helyekre. Aztán kb. 2 éve elkezdett dolgozni bolti eladóként (2 napot dolgozik, 2 napot itthon van), viszont a rezsibe itthon nem száll be. A barátja is egyébként már dolgozik évek óta, van autója is. De ha mindketten dolgoznak már évek óta, meg továbbtanulni sem mentek, akkor miért nem költöznek már el otthonról? Azt meg nem lehet mondani, hogy mert drágák a lakások, mivel vidéken lakunk, és erre felé vannak elég olcsó albérletek. Az meg már kifejezetten idegesít, hogy a barátja is ide szokott át járkálni, meg amúgy is már egyre nehezebben "férünk meg" egymás mellett. Sokszor a napi teendőink "keresztezik" egymást, ami miatt valamelyikünknek (általában nekem) később kell elvégeznie a dolgát. Szerintetek ezek alapján jogosan "akarom", hogy elköltözzön már?
2021. márc. 25. 21:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
23%
50, nem biztos h érdekelne h ki van otthon :D
2021. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
40%

Miért lennél okkal.itthon mert egyetemre mész? Van koli van olcsó albérlet ahogy írod lehet oda menni, 18 éves korod után azt csinálsz amit akarsz.

Kádár korszak... Akár az akár nem, semmi közöd h az apád házában ki mikor van. Saját gyereke ha nem zavarja akkor minek dobja ki?

2021. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy családban tök alap dolog h Julinak oda jár a barátja meg a Józsihoz is megy a csaja...


Ha zavar zavar ez van. Csukd be a szemed... Nem lakásra gyűjtenek de fognak arra is. Autó is kell egy idő után főleg vidéken.



Te csak irigy vagy

2021. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
21%
Mi van kérdező, féltékeny vagy mert neked nem jut punci?:-D
2021. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:

Ja, irigy vagyok :(

És igen, punci sem jut nekem ahh:(((

2021. márc. 28. 13:20
 56/61 anonim ***** válasza:
46%
Hát kérdező akkor így jártál, a nővéred zavar a flattyfalttyban. majd ha elköltözöl nyugiban recskázhatsz.
2021. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
hát ja, igazad lehet king
2021. márc. 28. 14:41
 58/61 anonim ***** válasza:
37%
hagyjátok már, mindenki hülye, csak ő helikopter
2021. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

Pedig a kérdezőnek igaza van, mert a lakás nem az apjáé, hanem a családé.

A nővére udvarlója nem tartozik a családhoz, és ha feleségül veszi, akkor is csak a többi családtag beleegyezésével költözhetne be. Mert akkor más a nővérével KÜLÖN családot alapítanának, ugye.

Teljesen érthető, hogy a kérdező nem akar alkalmazkodni egy idegenhez, főleg, ha az sem mutat szándékot se az alkalmazkodásra.

A kérdező 3 tagú családjában neki csak az apja és a nővére fürdőhasználatához kellene alkalmazkodni, nem pedig egy mindennapos -ha jól értem- látogatóhoz is még plusz. Ez 1 wc esetén elég kellemetlen lehet.

2021. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

59es hol írta a kérdező hogy hogy belefizetett a lakásba? Sehol..ha nem, akkor viszont azé a lakás aki fizetett érte.



Gondolom ha az ő nője lakna ott ugyan így azzal semmi baja nem lenne

2021. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!