Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mikor fog elköltözni a nővérem?

Mikor fog elköltözni a nővérem?

Figyelt kérdés
Van egy 23 éves nővérem (én egy 17 éves fiú vagyok), aki 2017-ben végezte el a gimnáziumot, viszont továbbtanulni nem ment. Ezzel egy időben lett egy barátja is. (aki most olyan 24-25 éves lehet) Majd ez után kb. 2 évet csak itthon volt, nem dolgozott, simán itthon volt meg járkáltak a barátjával helyekre. Aztán kb. 2 éve elkezdett dolgozni bolti eladóként (2 napot dolgozik, 2 napot itthon van), viszont a rezsibe itthon nem száll be. A barátja is egyébként már dolgozik évek óta, van autója is. De ha mindketten dolgoznak már évek óta, meg továbbtanulni sem mentek, akkor miért nem költöznek már el otthonról? Azt meg nem lehet mondani, hogy mert drágák a lakások, mivel vidéken lakunk, és erre felé vannak elég olcsó albérletek. Az meg már kifejezetten idegesít, hogy a barátja is ide szokott át járkálni, meg amúgy is már egyre nehezebben "férünk meg" egymás mellett. Sokszor a napi teendőink "keresztezik" egymást, ami miatt valamelyikünknek (általában nekem) később kell elvégeznie a dolgát. Szerintetek ezek alapján jogosan "akarom", hogy elköltözzön már?
2021. márc. 25. 21:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
57%

Én meg arra lennék kíváncsi, hogy ha majd a kérdező viszi fel a lakásra a barátnőjét, és bárki bele merne szólni, milyen pofákat vágna, és milyen jogait hangoztatná....


Tipikus hisztis tini!

2021. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
39%
30, miben hátráltatja ha oda megy a pasija? Talán egy szobában laknak vagy mi?
2021. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

Na, legalább most már azt is tudom, hogy a legtöbb válaszoló csak minden áron a kérdésbe akar belekötni. :D

Tavaly volt erről is egy kérdésem, hogy mit tegyek már ha zavar hogy minden nap itt van nálunk a nővérem barátja, na akkor 4-5 oldalnyi válaszból 1-2 kivételen kívül mindegyik arról szólt, hogy mit képzelek, hogy zavar engem hogy egy idegen odajön a házunkba minden nap, meg hogy nincs beleszólásom és költözzek el.. De érdekes, hogy itt meg sok ember írja hogy őt is zavarná.

2021. márc. 26. 09:41
 34/61 anonim ***** válasza:
33, akkor csak van benne valami, nem? Ha már ennyien írják.
2021. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
EGy szobában laksz a nővéreddel, kérdező?
2021. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

Értem, tehát ha nem egy szobában lakok valakivel, hanem csak egy háztartásban, akkor már nem is zavarhat..

Nem, nem egy szobában lakok vele. És?

2021. márc. 26. 10:24
 37/61 anonim ***** válasza:
25%
Akkor pattogj, mint birkabogyó a keménypadlón! :-DDDDD
2021. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
6%
Hát ha a barátnőm öccsét zavarta volna, hogy oda járok és meg is mondta volna, úgy leütöttem volna, mint a taxi órát
2021. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

#38

Hát pedig rohadtul nem, a nővérem jelenleg autóra gyűjt, lakást meg szinte biztos hogy amúgy sem vennének, maximum albérletbe mennének. De elég okosnak hiszed magad ahhoz képest, hogy semmit nem tudsz az itteni helyzetről. Amúgy meg ne taknyozzál hülyegyerek.


#40

Te c-type vagy ugye?

2021. márc. 26. 10:51
 40/61 anonim ***** válasza:
0%
40, nem hinném, szőkésbarna hajjal és kék szemmel.
2021. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!