Csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Én és a 5 éves kishúgom kaptunk egy méregdrága festő-készletet.Egy hete átjött a barátja az oviból és kitalálták , hogy festeni akarnak kartonra. Én fennt a szobámba tanutam amikor egyszer csak anya felkiabállt az emeletre hogy festhetnek e a festő-készlettel. Én mondtam, hogy a készletben csak tubusos festék van azt pedig nem tudják jól használni, de nekem van egy sima vízfestékem is használják azt. Erre mire lemegyek azt látom hogy a két gyerek a húsz festékből kinyomott vagy 13 csak úgy a papírra és ebből egyet elvágtak (???) 5 pedig teljesen kifogyott.Majd pedig megkérdezem anyát hogy miért nem használták azt a festéket amit én mondtam. Erre azt mondja azért mert a tubusos jobban tesztett nekik, de ne izguljak nem festettek többet 5-10 percnél.

Most akkor anyának van igaza?Én ezen teljesen kiakadtam



2021. ápr. 18. 12:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
14%
nyilván vagy már 16. Ennyi idősen meg nem hagyjuk szanaszét a méredgrága cuccainkat.
2021. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
te elolvastad a kérdést, vagy csak random válaszolsz?
2021. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%

te elolvastad a kérdést, vagy csak random válaszolsz?


a méregdrága készletem nem a nappaliban meg akárhol van, hanem a szobámban.

2021. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, szerintem sem jó ötlet a közös ajándék már akkor jeleztem amikor meghozta ezt nekünk a " húsvéti nyúl ". A tesóm nem igazán alkot álatlában hanem csak kevergeti a szineket (amivel amugy nincsen semmi baj) szóval már csak ezért sem helyeseltem.


11-es nem hagytam elől anya vette le nekik a polcról.

2021. ápr. 18. 13:55
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Közös ajándék, a felét elhasználták, semmi gond, a maradék a tiéd.
2021. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
13. nem csak az övé, ez feltűnt?
2021. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, a huginak ezek után egy évig nem lenne haja, ha így elbarmolja a cuccomat. Utána nem fog idáig elmenni. Anyámról meg a keresztvizet leszedném, hogy szülőnek ennyire szarik bele a nevelésbe.
2021. ápr. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%

17!


A te cuccodat? Ne zavarjon ám kicsit se, hogy nem a tiéd, hanem közös.

2021. ápr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
Akkor pontosítok:a közös cuccunkat. A többi maradna ugyanaz a kommentben.
2021. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19!


Ha annyi eszed van majdnem felnőtt létedre, hogy egy 5 évesnek kitépnéd a haját,ah anyja helyében én minimum ugyanazt tenném veled. Hameg "leszednéd a keresztvizet" rólam, mint anyádról, már kezdhetnél is gondolkodni rajta, hogyan költözöl el és hova a 18. születésnapodon, és addig hogy leszel meg minden extra nélkül.

2021. ápr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!