Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak , ha a nővérem...

Mit csináljak , ha a nővérem minent kisajátít?

Figyelt kérdés
Ha kapok egy farmert azt egyből átviszi az ő szobájába mondván , hogy csak kölcsön veszi utána nem akarja vissza adni . Minden jó minőségű ruhámmal ezt csinálja . Én szivesen oda adom ,de egy idő után azért frusztráló , hogy nem tudom felvenni azt amit szeretnék , mert kisajátítja . Ugyanez van a telefonommal úgy , hogy neki is van sajátja , de ha én veszem így fel a ruháját vagy a telefonját stb akkor meg egyből fenyegetőzik vagy a gépemmel ( neki is van sajátja). Szóltam anyának , de ő azt mondja , hogy hadjam rá . Most az találta ki , hogy hordjuk egymás ruháit tetszett az ötlet nekem is meg neki is addig a pontig , hogy én is fel akartam venni az övét na akkor jött a duma ,hogy az nem az enyém meg ilyenek. Tehát ő hordhatja a ruhámat az nem baj , de ha én veszem fel az ővét akkor az már bunkásság ( megjegyezem nem lenne baj ha hordaná az enyémet , ha nem lenne bunkó mellé)
2021. ápr. 26. 09:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy, ha családcentrikus vagy úgy nehezebb.

Én pl. részben a rossz gyerekkorom miatt nem vagyok túl érzékeny a családom irányába. Erre jöttek még a szeretetmentes nagyszülők, akik csak apám testvérének a gyerekével törődtek. Ami pedig végképp elmérgesítette a viszonyt, hogy a nagyszülői ház jó részét az utóbbira íratták nekem és a testvéremnek pedig nem sok mindent gondoltak.


Szóval hamar megvan a baj, de ha neked fontos a családod valahogy jobb megpróbálni rendezni, ha pedig nem megy tenni valamit.

2021. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Tedd zarhatova a szekrenyed. Obiban vegyél hozzá zárat(+csavarozó sem árt). Lakatpántkent keress rá. A lakat pedig hosszú szárú legyen, hogy tuti jó legyen.
2021. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonymousreview60 ***** válasza:
44%

Kérdező (#9): Igazad lehet, előreszaladtam, mert a kivételezés nem biztos. De érdemes elgondolkoznod rajta, hogy van-e. Lehet, hogy csak apróbb dolgokban nyilvánul meg.

Ez nem változtat azon, hogy anyád nem akarja a helyére rakni a nővéredet, ahogyan az enyém az öcsémet nem tette. Te ne légy hülye, béketűrő mint én, hanem tedd helyre a nővéredet. Lehet, hogy sírni fog, lehet, hogy anyátok téged fog lehordani, de akkor higgadtan mondd el, miért tetted, sajnálod, hogy így történt, és ha a nővéred nem enged a szép szónak, akkor ez megismétlődik, amíg meg nem tanulja.

Ha anyátok semleges marad, akkor csak rajtad múlik, hogy mennyire hamar nevelődik meg a nővéred. Amennyire büntet téged anyátok (0%-100%) a kiállásodért, annyira (0%-100%) kivételez. Ez egy jó teszt lesz.

2021. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy a legjobb megoldás az lenne ha anyukád segítene mindkettőtöknek és ti is megbeszélnétek hogy miért alakult így? Lehet jobban kivételeztek veled a szüleid? De tény hogy te szivesen odaadod neki csak ugye ő kisajátítja.


Amúgy 4-es válaszoló vagyok aki egy olyan megoldást írt ami tényes való hogy nem a legjobb és nem is fer. Visszavonom.


Beszéljétek meg együtt anyuka segítségével.

2021. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem kivételeztek velem mindig is ő kapott ruhákat én meg hordtam a kinőtt gönceit az nem baj ( nem zavart sose) , de most én kaptam kivételesen egy farmert és azt se hordhatom . De szerencsére lehet most gonoszan fogok hangzani ,de néhány ruhámat azért nem tudja hordani amik jobban , mert magasabb , mint én .
2021. ápr. 26. 13:05
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a hülye, ilyen szinten kihasznál és még örülsz is neki, hogy ruhát cseréltek, pedig garantált az újabb átverés. Ne add oda a ruháit és pont, ha mégis megteszed magadra vess.
2021. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Oké nem adok neki több ruhát , ha megís megteszi én is mosok nem csak anya és össze fogom szűkíteni a ruháit vagy szarrá nyújtani még nem tudom . Köszi a váalszokat megfogadom őket nem leszek többé naiv
2021. ápr. 26. 14:08
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha tönkreteszed a ruháit, egyre inkább hordja a tiedet! Ez nem jó taktika!
2021. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak,?
2021. ápr. 26. 14:28
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Zár a szekrényre!
2021. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!