Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm kisajátít...

A legjobb barátnőm kisajátít mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel 5-6 éve barátok vagyunk és ősz óta próbál engem kisajátítani. Ez egyszerűen abból áll hogy nem lehet nekem más barátom csak kizárólag ő. Persze vannak rajta kívül más barátaim de ha pl meglát egy kommentet a facebookon azonnal bevágja a sértődékenyt mint egy 5 éves. És nagyon könnyen dühös lesz a semmiért és ezért elég durvákat tud mondani ami már már fáj.

2017. jún. 6. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldd vissza az anyjába. Ez már beteg dolog azt ugye tudod. nem szabad hagyni az ilyet elhatalmasodni.
2017. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NE HAGYD. Ennyi az egész. Ha meg tovább erősködik, mondd meg neki, hogy: "bocs drágám, de számomra mások is léteznek a világon, nem csak te, ha nem tudod elfogadni, fel is út le is út".
2017. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz de nagyon szeretem és nem akarom h vége legyen a barátságunknak.
2017. jún. 6. 15:46
 4/5 anonim válasza:
Már ne is haragudj de ez nem barátság. Nem tudom hány éves vagy de hidd el nekem is volt ilyen barátnőm. Megszakítottam vele a kapcsolatot . És ha látom valakin, hogy igy viselkedik egy kicsit visszább veszek a barátkozásból mert ez az egész beteges.
2017. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki. 😀 Tükör pszichológia. Abbl áll hogy ugyan azt teszed mondod érezteted amit ő tesz, és képébe kell sokszor vágni hogy te is ilyen vagy. Persze ha kedves kedvesnek kell lenni ami néha nehezebb mint közonyösnek. Amúgy a barátnőd vagy szed gyógyszert és annak a mellékhatása vagy túlsúlyosból fogy épp le és amiatt. Ez a két eset gyakori, de van más eset is.
2017. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!