Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 12 éves öcsém, és...

Van egy 12 éves öcsém, és egész nap konkrétan ordít, és nem érdekli, ha szól neki bárki is.. Mivel tudnám elhalkítani?

Figyelt kérdés
Nagyon keménynek/menőnek hiszi magát, anyukámra már alig hallgat. Egyszerűen nem bìrom èpp ésszel azt, hogy napi 4 órát játszhat, de ezt rendszeresen túllépi. Ps4en játszik a barátaival, vettem neki a saját pénzemből egy elég jó fejhallgatót, de nem hajlandó felvenni. Miközben játszanak, hívásoznak, és ezzel van a bajom, mivel tényleg ordít, és direkt felhangosítja a játékát, barátait. Mellette van a szobám, de a szülők szobája sokkal messzebb van, azonban még ők is hallják, ők nem annyira, ezért én vagyok leszidva, ha átszólok neki... Mit kéne tenni?

2021. jún. 21. 09:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
99%
A szülőkkel kéne beszélni, hogy ez nagyok zavaró számodra.
2021. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon*
2021. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%
Pszichológust neki!
2021. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos nálunk lakatosék ordítanak egész nap de nem lehet mit tenni
2021. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
99%
Én először szóltam szüleimnek, próbálkoztak,de semmi. Aztán megkértem szépen a tesómat, semmi. Végül a legfontosabb pillanatban(épp sikerült volna egy szint a játékban) fogtam kikapcsolatm a gépet és kivittem a szobából és közöltem majd xy idő múlva visszakapja,de utána ha megint ordít az ablakon vágom ki. Bevált.
2021. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
15# Ja, ez a legjobb. Kérdező stratégiai pillanatban nyomd le a villanyórát a lakásban, utána föl. 1 mp. Saját géped kapcsold ki előtte :-). Mond meg az öcsédnek, hogy mostantól ez lesz, szüleidnek is. Lesz pampogás, de talán észbe kapnak, hogy besokalltál.
2021. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%

Ez amúgy a mostani generációban nagyon átlagos dolog. Én 20 vagyok, öcsém a kérdező testvérével egyidős. Ugyanez, és a barátaim is panaszkodnak erre fiatalabb testvérrel. Engem ha nagyon zavar, és nem hallgat rám, ki szoktam húzni a netet, olyankor utána nem pattog, szerencsére erősebb vagyok nála.


Az a baj, hogy nem hallgatnak az emberre, ilyenkor jöhet kis erőszak. Persze nem agyon kell verni, de azért tudja már hol a helye.

2021. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Pár év múlva össze kellene hozni Martin húgával, Laurával, aztán győzzön a jobbik :D
2021. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor beszélek a szülőkkel. Köszi a válaszokat
2021. jún. 21. 14:59
 20/25 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#18: Mortal Comabat ... Sonia wins. ... Johnny Cage wins. XD
2021. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!