Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 12 éves öcsém, és...

Van egy 12 éves öcsém, és egész nap konkrétan ordít, és nem érdekli, ha szól neki bárki is.. Mivel tudnám elhalkítani?

Figyelt kérdés
Nagyon keménynek/menőnek hiszi magát, anyukámra már alig hallgat. Egyszerűen nem bìrom èpp ésszel azt, hogy napi 4 órát játszhat, de ezt rendszeresen túllépi. Ps4en játszik a barátaival, vettem neki a saját pénzemből egy elég jó fejhallgatót, de nem hajlandó felvenni. Miközben játszanak, hívásoznak, és ezzel van a bajom, mivel tényleg ordít, és direkt felhangosítja a játékát, barátait. Mellette van a szobám, de a szülők szobája sokkal messzebb van, azonban még ők is hallják, ők nem annyira, ezért én vagyok leszidva, ha átszólok neki... Mit kéne tenni?

2021. jún. 21. 09:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Net kihuz. :D
2021. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Elbow:DD


Könyökkel verd tarkón, aztán csendbe lesz egy darabig:D

2021. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A fejhallgató mit javít a helyzeten? Nekem mindkét fiamnak van és úgy ordítanak, mint a sakál.
2021. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyébként te hány éves vagy és milyen nemű?
2021. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora ciki. Vedd fel videóra és rakd fel youtubera. Mutasd meg a világnak mennyire nyomi. Aztán mutasd meg neki a kommenteket, meg a videót.
2021. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!