Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért utánoz a tesóm mindenben...

Miért utánoz a tesóm mindenben? Annyira utalom ezt. Mit csináljak hogy fejezze be?

Figyelt kérdés

Már kb az egész ruhánk, cipőnk egyforma. Még ha más színben megveszi nem annyira zavar de mikor ugyanabban a színben veszi meg nagyon idegesít.

Mondtam már neki hogy hagyja abba de azt mondja nem direkt csinálja ő csak megveszi ami neki tetszik nem fog miattam mást venni.

Kb 1 hónapja festettük az én szobám és máshogy rendeztük be, tegnap már mondta a szüleimnek hogy neki is kell festeni ugyan úgy mint nekem és úgy berendezni. Miért csinálja ezt????

Ő 16 éves én 19 vagyok


2021. júl. 15. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Én felrúgnám
2021. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Beszélgess el vele hogy fejezze be mert neked rosszul esik.
2021. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki. Ha nem lenne stílusod, akkor nem utánozna.
2021. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Vagy, a szüleiddel beszélgess erről. Gondolom nem találta meg még a stílusát a tesód.
2021. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Mert tetszik neki ami neked. Hagyd már rá.. Majd megunja ha nem pattogsz miatta.
2021. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Általában azt utánnozzuk akire felnézünk. Vedd inkább bóknak,ezek szerint olyan akar lenni,mint Te.
2021. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Én leszoktattam a tesóm erről. Akármikor be akart jönni a szobámba, fingottam a egy hatalmasat, mire ő kimenekült. Ahogy nyúl valaki a kilincsemhez, már indítom is a gáztámadást. Nincs ideje körülnéznie a cuccaim között
2021. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
76%
Szerintem aranyos nagyon:). Felnéz rád, ezért utánoz, inkább dicsérd meg, jól fog esni neki. Nem voltam sajnos túl jó testvér az öcsémmel kisgyerekkorunkban, már bánom, ha újra ott lennék, nem bántanám ez miatt amit írsz.
2021. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Tipikus 3-év-korkülönbséges-testvérutálat.

Majd kinövöd, ne aggódj.

2021. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
A kínai asztrológia szerint csak ritkán jó a 3 év korkülönbség. Ez pont nem ideális. A 16 éves kakas felül a 19 éves ló hátára és összecsipkedi.
2021. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!