Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért utánoz a tesóm mindenben...

Miért utánoz a tesóm mindenben? Annyira utalom ezt. Mit csináljak hogy fejezze be?

Figyelt kérdés

Már kb az egész ruhánk, cipőnk egyforma. Még ha más színben megveszi nem annyira zavar de mikor ugyanabban a színben veszi meg nagyon idegesít.

Mondtam már neki hogy hagyja abba de azt mondja nem direkt csinálja ő csak megveszi ami neki tetszik nem fog miattam mást venni.

Kb 1 hónapja festettük az én szobám és máshogy rendeztük be, tegnap már mondta a szüleimnek hogy neki is kell festeni ugyan úgy mint nekem és úgy berendezni. Miért csinálja ezt????

Ő 16 éves én 19 vagyok


2021. júl. 15. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk levő 9 nél sztem jobb...
2021. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Örülj neki. Példakép vagy számára.
2021. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

Kicsi az önértékelése. Úgy érzi,ő önmagában, ahogy van, nem szerethető;

téged pedig nagyon szerethetőnek tart; ezért próbál téged utánozni, másolni.

2021. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy hímezd bele a cuccaidba a monogrammod, hogy ne legyen keveredés.
2021. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Inkább próbálj meg vele sokat beszélgetni, hogy megtalálja önmagát. Nem azt mondom, hogy rossz dolog, ha téged utánoz, de ha mindig ezt csinálja, akkor egyedül nem lesz képes semmire. Bár ez a szüleid feladata lenne, de mivel te vagy neki a példakép, meg te állsz hozzá korban közelebb, így talán neked elmondja a miértjét, és együtt tudtok megoldást találni erre a problémára. Akkor neked is jó lesz meg neki is.
2021. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
Aranyos meg minden de már nem kisgyerek, szerintem mondd meg neki, hogy zavar.
2021. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom,hogy rátelepszik a kérdezőnek a személyiségére, és így a kérdező nem tudja megélni önmagát, a saját egyéniségét, mert a tesója elveszi tőle. Erre nekem szokatlan azt mondani, hogy aranyos, nekem is ez már sok lenne, én már besokallnék tőle. Tök jó, ha valakivel hasonlítotok, egyrugóra jár az agyatok, de ha valaki megpróbálja "elvenni", "lenyúlni" a személyiséged, és direkt utánoz, direkt olyan akar lenni, mint te; akkor az már nagyon kellemetlen lehet. Volt itt nem is olyan régen egy másik kérdés is, volt olyan, hogy egy csaj, akit egy barátnője utánozott, egyszer megpróbált direkt furán viselkedni egy bulin, és olyanokat ivott, amiket a barátnő nem szeret; és még azokat is leutánozta. Nagyon rossz lehet úgy élni mindkettejüknek szerintem. De talán , akit utánoznak , annak rosszabb. Valahogy beszéld meg vele kedvesen, érttesd meg vele, hogy ez így nem járja.
2021. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez elgyen a legnagyobb gondod az életben.
2021. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%

13.,14.,17. vagyok,


18.-ra: Végülis, nézőpont kérdése.


De amúgy engem is kiidegelne valszeg, ha valaki nem is hogy hasonlítani szeretne hozzám, hanem átlényegülni "énné", "énné" válni.

2021. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
Magamnak vásárolnám a cuccaimat egyedül és nem mondanám el, hogy hol vettem. Ha emiatt a szüleim berágnának, bekamuznám, hogy hűű, rengeteg boltot átnéztem, amíg megtaláltam, már nem is tudom, melyikben.
2021. júl. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!