Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mindennap sír a húgom, ma...

Mindennap sír a húgom, ma pedig elájult az üzemben amiatt a fiú miatt. Helyre kéne tennem a srácot igaz? 17l

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy van egy húgom, egyszem tesóm, természetes hogy megvédem. Együtt volt egy fiúval áprilisban. Május végén szakítottak mert a húgom egyedül szeretett volna egy kicsit lenni. A srác júliusban összejött egy másik lánnyal, és most is együtt vannak. Húgomnak hiányzik ez a fiú, és nagyon kivan, folyton sír. Ez a lány, a srác és a húgom osztálytársak. Ma voltak üzemben, a szakma miatt és a húgom elájult mert nem bírta nézni a fiút azzal a másik lánnyal. Elmondása szerint a fiú semmit nem csinált, nem segítette fel, csak nézte. A tanárok kikísérték a levegőre és ott jobban lett. Hazajött zokogva, és nekem már nagyon elegem van, nem fogom hagyni hogy ez a gyerek szórakozzon a húgommal. Eddig a húgommal volt, a húgom nagyon szerelmes (volt) belé, most meg mással van a húgom szeme láttára. El akarok vele beszélgetni, hogy tudja mit csinál. Ez így nem lesz jó, mert aki a húgomat bántja, az engem is bánt! Mit tehetnék szerintetek?

Ők mind a hárman 15 évesek.

Én 17 éves lány vagyok.



2021. szept. 13. 14:15
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, te szakítottál már valakivel? Vagy veled szakítottak? Ugye azóta sincs új kapcsolatod, hanem haptákban állsz arra az esetre, ha az exed mégis meggondolná magát és veled akarna lenni?
2021. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
98%
Ha én lennék a srác és odajönnél hozzám pofázni, hogy mit képzelek, hogy hónapokkal szakítás után új kapcsolatom van, kiröhögnélek.
2021. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:
97%
A leírásod alapján a "gyerek" abszolút nem szórakozik a húgoddal. Arról nem tehet a srác, h a húgod még szerelmes. Emiatt pedig hadd ne hunyászkodjon meg! Biztos sz×r érzés húgodnak, de inkább abban segíts neki, hogy elfogadja a helyzetet, tanuljon belőle s továbblépjen!
2021. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
99%
Kamu uszítás már megint...
2021. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
98%

Juj de gáz vagy kérdező! Nem akarom elhinni, hogy magadtól vagy ilyen h.ülye. Mondd, hogy csak trollkodsz.

Mi az, hogy elbeszélgetsz a sráccal? A húgoddal beszélgess el, neked csak ahhoz van jogod. Szakított a gyerekkel, aki tovább lépett, nem piszkálja , egyszerűen éli az életét. Ezen mit akarsz cirkuszolni? És mi közöd van hozzá? A húgodat tanítsd meg, hogy nincs olyan, hogy egyedül akarok lenni, most meg nem és ugorjon. Mit várt a fiútól mikor elájult? Szájból szájba lélegeztetést? Ott voltak a tanárok, azok intézkedtek. A srácnak semmi teendője nem volt.

2021. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
96%

Nem is tudom, hogy a húgod-e a szánalmasabb, aki rájött, hogy ez a hajó a SAJÁT hibájából elment vagy te, aki bele mersz ugatni csitriként olyanokba, amikhez egy deka közöd sincs. Mire fel hiszed te azt a szaros 17 éveddel, hogy olyan baromira érett vagy, hogy jogod van intézkedni? Mert kemény 2 évvel idősebb vagy? Na és? Téged ennyi erővel meg egy 19 éves oszthatna ki a sárga földig. Leállhatnál pattogni mellesleg a saját korosztályoddal is, ha itt tartunk. Ja hogy azt már nem mered, mert tudod, hogy mindenki kiröhögne?

Ja hogy gyaníthatóan nincs is saját életed, a kutya nem foglalkozik veled, pasid még soha nem volt, ezért mások magánéletében akarsz vájkálni? Hogy fontoskodhass, meggyőzz mindenkit, hogy te mennnnyire fontos ember vagy?

Na az ilyenekre mondom azt nőként, hogy megérdemelnének egy pofont, igen, a pasitól is. Mert hányingerkeltő, ahogy az erkölcsi fölényeddel te vissza akarsz élni, merthogy a srácot majd te csak úgy helyrerakod, neki kutyakötelessége lesz ezt eltűrni.

Mert a HÚGOD szórakozott VELE, NEM fordítva. Elvégre ki is szakított kivel? A húgod vele, méghozzá egy normális indok nélkül. Az “egyedül akarok lenni” az nagyon nem az, de majd megérted, ha végre akar tőled valamit egy fiú a matekházin kívül is. Akkor majd felfogod, milyen szintű megalázás ez a másikkal szemben, pláne tinikorban, és nem még a kidobott felet lesz képed hibáztatni. Akkor majd nem nulla párkapcsolati tapasztalattal akarsz beledumálni más életébe.

Ja és nagyon is jól tette a srác, hogy túllépett a dolgon, másik lányt választott, nem egy kis drámahercegnőt, aki mindent magának akar és képtelen elfogadni, hogy veszített.

Ja és igen, ez a való világ. Szerencsére.

Ja és ezzel az “aki a húgomat bántja, az engem is bánt” szöveggel meg inkább állj le, mert a világ legszánalmasabb ürügye azoknak, akik beleavatkoznak olyanokba, amikhez közük sincs. Nem mellesleg egy baromi nagy önzés, ÉN, én, én, ENGEM bántanak. Miközben nem is, csak muszáj még ezt is fontoskodásra használni.

2021. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

nem fogom hagyni hogy ez a gyerek szórakozzon a húgommal


el vagy te tévedve, a srác semmit nem csinált azon kívül, hogy továbblépett, miután a tesód dobta, mert jó dolgában nem tudta, mit csináljon...

2021. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
99%
14-nek igaza lehet, mert: Ha a srác dobta volna a 15 éves húgodat, akkor még akár hihető is lenne a történet. Így komolytalan. Elájul... Ja!
2021. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szakítottak attól igazán nem kéne úgy viselkednie, mintha semmi nem történt volna.


Na de hát nem is úgy viselkedik... ha úgy viselkedne, akkor nem lenne senkije. Ő meg ugye szerzett mást, mert hát történt valami, egy szakítás. Fordítva ülsz a pacin.

2021. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell ilyen hülyeségeket kitalálni? Értem én, hogy élénk a fantáziád, de nincs jobb dolgod?
2021. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!