Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mindennap sír a húgom, ma...

Mindennap sír a húgom, ma pedig elájult az üzemben amiatt a fiú miatt. Helyre kéne tennem a srácot igaz? 17l

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy van egy húgom, egyszem tesóm, természetes hogy megvédem. Együtt volt egy fiúval áprilisban. Május végén szakítottak mert a húgom egyedül szeretett volna egy kicsit lenni. A srác júliusban összejött egy másik lánnyal, és most is együtt vannak. Húgomnak hiányzik ez a fiú, és nagyon kivan, folyton sír. Ez a lány, a srác és a húgom osztálytársak. Ma voltak üzemben, a szakma miatt és a húgom elájult mert nem bírta nézni a fiút azzal a másik lánnyal. Elmondása szerint a fiú semmit nem csinált, nem segítette fel, csak nézte. A tanárok kikísérték a levegőre és ott jobban lett. Hazajött zokogva, és nekem már nagyon elegem van, nem fogom hagyni hogy ez a gyerek szórakozzon a húgommal. Eddig a húgommal volt, a húgom nagyon szerelmes (volt) belé, most meg mással van a húgom szeme láttára. El akarok vele beszélgetni, hogy tudja mit csinál. Ez így nem lesz jó, mert aki a húgomat bántja, az engem is bánt! Mit tehetnék szerintetek?

Ők mind a hárman 15 évesek.

Én 17 éves lány vagyok.



2021. szept. 13. 14:15
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
97%
Hogy eltűnt a kérdező! XD
2021. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
94%
23 és az előző is én vagyok, és ezt előttem írták már, de ha segít a húgodnak, akkor a csaja szét szedi (persze akkor ha r*bancabb típussal jött össze). A másik, hogy ha ettől elájul, akkor lesznek gondok.
2021. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
96%

A húgod, meg a srác is most tanulja ezt az egész párkapcsolatosdit.

A húgodnak joga van rosszul döntenie, meg megbánnia is. Az, hogy a srác nem várta meg, amíg visszatér hozzá, ez a kockázat volt, amit a húgod most sajnos bebukott. Nem volt szerencséje, az ő szempontjából. Vagy inkább nem volt még olyan komoly a srác számára ez a kapcsolat, vagy félreértettek valamit egymás kapcsán a húgoddal. Szerintem ezt a veszteséget a húgodnak el kell gyászolnia, tehát pár hét múlva túl lesz rajta, remélhetőleg.

Szerintem nincs dolgod, csak vigasztald. Vidd el kirándulni, hogy másra figyeljen. 49f

2021. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
85%
Ott a szó 33-as!
2021. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
96%
"Május végén szakítottak mert a húgom egyedül szeretett volna egy kicsit lenni. " Érdekes indok a szakításra. Ehhez képest hisztériázik mert a másik nem ment bele a hülye játszadozásába, és talált egy normális csajt. Neked meg a húgodat kéne helyretenni, nem a srácot. És hogy mit csinál a srác: éli az életét a hisztérika húgod nélkül. Úgyhogy magyarázd el a tesókádnak hogy más ember, és az ember érzései nem az ő játékszerei: továbbá nem olyan csodalény ő hogy haptákban várják a pasik mikor óhajtja őket elővenni újra.
2021. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
93%
Aranyos szerintem, hogy ennyire foglalkozol a hugoddal. De sajnos ő kezdte ugymond ezt az egészet. Ő kért szünetet, ő akart egyedül lenni. Ha akkor tudta volna mit is akar nem lenne ez a helyzet. Tényleg rossz lehet neki ezt látni, én is kissé érzékeny srác vagyok, de ezt tényleg magának köszönheti. Te se tehetsz semmit.
2021. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
98%
Egyvalamit megtehet: ne erősítgesse a kiscsajban a téveszméjét hogy ő itt valamiféle áldozat, mert nem úgy vannak a dolgok ahogy elképzelte.
2021. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként szerintem te egy jó testvér vagy, Kérdező, csak rettentően buta, vagy pedig félreértelmezel néhány dolgot. Valóban aranyos, hogy így kiállnál a húgod mellett és, hogy aggódsz érte, viszont ép ésszel is át kell gondolni a dolgokat. Előttem már jó páran leírták, hogy nem úgy működnek a párkapcsolatok, hogy az egyik fél gondol egyet, szakít, aztán pedig neki áll feljebb, ha a másik fél továbblép. Viselje a tettei következményeit, most van a legjobb korban arra, hogy ezt megtanulja.

A fiúnak minden joga megvan ahhoz, hogy miután a húgod szakított vele, azzal járjon akivel akar. Remélem ezt meg tudjátok érteni, és ha a húgod tényleg ilyen gyenge idegzetű, akkor nem ártana pszichológust felkeresni.

(Ha nem kamu ez az egész történet, teszem hozzá.)

2021. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
94%
Az álomvilágban te élsz, nem a kommentelők. Most komolyan. Ha a húgom ilyet csinálna, én inkább ráborítanék egy pohár hideg vizet, hogy térjen már észhez!!! A sráctól meg ne várja, hogy senkivel ne legyen együtt, nem ő dobta mert, hogy is mondat?: kicsit egyedül akart lenni.? Amúgy is....ha annyira “szerelmes„ lett volna belé, nem dobja. Ezt az álomvilágos cuccot meg jól gondold át. Mert nem sok embert látok, aki veled értene egyet. Akkor most ki is él álomvilágban???😂🙄😒
2021. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
97%
Ebben a sztoriban az egyetlen, aki játszadozni akart az a húgod. Egy hónapnyi járás után véget is vetett a kapcsolatnak, aztán most meg eljátssza a hős szerelmest? Ha annyira szerelmes lett volna a srácba, akkor még mindig vele lenne, nem dobta volna. Az egyetlen amit tehetsz, hogy megmondod a húgodnak, hogy "Na látod, így jár, aki mások érzéseivel szórakozik. Majd legközelebb normálisan viselkedsz és akkor nem maradsz egyedül!"
2021. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!