Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mindennap sír a húgom, ma...

Mindennap sír a húgom, ma pedig elájult az üzemben amiatt a fiú miatt. Helyre kéne tennem a srácot igaz? 17l

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy van egy húgom, egyszem tesóm, természetes hogy megvédem. Együtt volt egy fiúval áprilisban. Május végén szakítottak mert a húgom egyedül szeretett volna egy kicsit lenni. A srác júliusban összejött egy másik lánnyal, és most is együtt vannak. Húgomnak hiányzik ez a fiú, és nagyon kivan, folyton sír. Ez a lány, a srác és a húgom osztálytársak. Ma voltak üzemben, a szakma miatt és a húgom elájult mert nem bírta nézni a fiút azzal a másik lánnyal. Elmondása szerint a fiú semmit nem csinált, nem segítette fel, csak nézte. A tanárok kikísérték a levegőre és ott jobban lett. Hazajött zokogva, és nekem már nagyon elegem van, nem fogom hagyni hogy ez a gyerek szórakozzon a húgommal. Eddig a húgommal volt, a húgom nagyon szerelmes (volt) belé, most meg mással van a húgom szeme láttára. El akarok vele beszélgetni, hogy tudja mit csinál. Ez így nem lesz jó, mert aki a húgomat bántja, az engem is bánt! Mit tehetnék szerintetek?

Ők mind a hárman 15 évesek.

Én 17 éves lány vagyok.



2021. szept. 13. 14:15
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
22%

"Ha fordítva lennének a nemek a történetben, és egy fiú csapta volna ki ezt az értelmetlen hisztit, azt írtam volna, hülyegyerek. Sajnos a fiúkra nem léteznek olyan jelzők, amik a butaságot és a hisztisséget fejezik ki"


De látod, ez benne a nőgyűlölet. A hülyegyerek pont nemtelen. A hülye is, meg a gyerek is. Valahogy amikor a nőket bántjuk, szeretünk egy plusz rúgást bevinni.

2021. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

"A hülyegyerek pont nemtelen."

Én még nem hallottam, hogy bárki hülyegyereknek nevezne egy nőt, férfit annál inkább.

Amúgy egyetértek az 50-essel, én sem szeretem a szexizmust, de akkor

tényleg mondj egy példát, ami nemsemleges. Ebben az esetben a "liba" meg a "hülyegyerek" kb azonos fajsúlyú kategória szerintem, csak épp egyik nőre, másik férfira.

2021. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!