Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám ellenzi a 2.5 eves...

Bátyám ellenzi a 2.5 eves kapcsolatom, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Barátnőm még tanul (érettségi), én melózok 3 éve. Aztan 2.5 eve tart a dolog. Minden hetvegen talalkozunk. Picit messze lakik, de jól kijövünk, anyumékal is elvan meg igazabol mindenkivel. Aztán elsők vagyunk egymásnak. Szeretjük egymást. 1 év és össze költözünk. De bátyám állandoan, havi 1x felhozza, hogy több p*uncit kikell probalni, ne ragadjak le stb. Meg hogy a lány is kíváncsi lesz más fiura…Többször tudtára adtam hogy hagyjon ezzel.

Majd lesz ami lesz, ha mas kell majd megy. Ha nekem kell más majd én döntök. Anyum is mondta hogy hanyagolja a témát. Én úgy gondolom ha jól megvagyunk akkor csak azért hogy mással dugjak, nem fogok oda állni a lány elé hogy, szeretlek de bocs kikell probalnom mást is. Vélemény ?



#lány #kapcsolat #Bátya bástya
2022. máj. 10. 02:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem neki inkább az a baja, hogy családja van és 3 gyerek, és azt irigyli, hogy neked még előtted a jövő, nem vagy lekötve. És ezért, a saját példája okán javasolja, hogy ne kösd még le magad, élvezd ki az életet.

Persze dönthetsz másként, hisz ő is a család, gyerekek mellett döntött, ezt látta jónak. Most mégis máshogy látja, mert tapasztaltabb. Szerintem ha csúnya is ez az egész, azért a mélyén mégis csak jót akar. Hogy élj, és ne közelezd el magad ilyen fiatalon, ilyen fiatal lány mellett, félt a csalódástól, és fél, hogy eljön a pont mikor azt mondja, én szóltam.

Nyilván lehet hogy örökké együtt lesztek, az is lehet, hogy szétmentek és mentek tovább a saját utatokon, mindig lesz választásotok. Ő csak elmondta a véleményét, ő így akar jót neked, nem fog azért fizikailag is korlátozni, a döntés a tiéd. Biztosan magából indul ki, meg amit maga körül tapasztalt. Inkább visszakérdeznék, hogy náluk minden rendben van-e, akar-e róla beszélni. Ne vetítse ki rád, hogy neki gondja van és inkább nőről nőre járna, mint hogy 3 gyerekkel anyukával bibelődik.

2022. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
79%

Tesód nagyon fiatalon állapodott meg? Lehet, így utóbb már azt érzi, korai volt a család, meg a három gyerek, és inkább "élnie" kellett volna még egyet kicsit.

Ettől függetlenül tényleg leszállhatna a témáról: az oké, hogy egyszer elmondja, szerinte nem kell semmit elsietni, de havi szinten baromi unalmas lehet ezt hallgatni. Gondolom, amúgy se gondolkodtok még barátnőddel házasságon meg gyerekvállaláson, pusztán a közeljövőt tervezitek közösen, aztán ahogy lesz, úgy lesz. Úgyhogy (akármilyen bosszantó is lehet), de ne foglalkozz vele!

2022. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Bátyád feleségének jó nagy tapló jutott.
2022. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Napra pontosan 2 hét múlva, május 24-én lesz 10 éve, hogy együtt vagyunk a párommal. Az elején, de még 1-2 év után is többször - bocsánat a kifejezésért - fejünkhöz vágták, hogy úgyis szét fogunk majd menni, és a helyzet csak rosszabb lett, amikor 1 esztendővel a megismerkedésünk után, 2013-ban páromékat a szomszédos Ausztriába szólította a sors.

Akik szeretik egymást és fontosak egymásnak, azok megoldják. Megoldottuk COVID-idején is, határzár idején is (akkor személyesen nem tudtuk megoldani, de ott volt a WhatsApp, a Viber meg a Messenger), megoldottuk előtte is és megoldjuk azóta is(a hétvégéket mindig igyekszünk együtt tölteni).


Az elején mindenki ezt mondja, aki "károgni" akar. Ha igazán szeretitek egymást, akkor ti is lesztek majd 10 évesek is.

2022. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%
Sok boldogságot!:)
2022. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy volt-e már olyan ember, aki egy ilyen tanács hallatán a fejéhez kapott, hogy bakker, tényleg, mekkora hülye vagyok, megyek is szakítani :D Mi a francot várnak ilyenkor az emberek? Erre nem lehet mást reagálni, mint hogy k.va anyád. És ez teljesen független attól, hogy mi lesz végül a kapcsolat sorsa. Adott pillanatban egy nem létező, jövőbeli potenciális probléma miatt normális ember nem barmol szét egy amúgy jó kapcsolatot, ami lehet életre szóló is akár.
2022. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
13%

Szerintem lehet, hogy féltékeny a kapcsolatotokra. Miért kéne több p...t kipróbálni? Szüleink, nagyszüleink (legtöbb esetben) az egyetlen szerelmükkel élték le az életüket. Persze mindig is voltak válások, és rosszul sikerült kapcsolatok, de ez ilyen. Ha most egymást szeretitek, és tesztek egymásért, miért ne lehetne ez egy életre szóló kapcsolat?

Amúgy meg ha jó a szex, márpedig azzal valszeg jó, akibe szerelmes vagyok, akkor miért akarnám mással csinálni, akivel valószínűleg sz@arabb lesz? Nonsense számomra, hogy a mai világban miért az a menő, ha csomó partnered volt, összeszedsz egy kis fertőzést.

Ne hallgass rá, sokáig!

2022. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
Az egyik férfi ismerősöm is az első barátnőjét vette el és 20 éve együtt vannak.
2022. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

Mond meg tesódnak, fejezze be, mert ha még egyszer a te fütyid sorsán fantáziál és azt még ki is mondja hangosan, akkor a feleségétől kérsz segítséget, hogy hogyan lehetne leállítani nála az újp.ncizást.

A témától függetlenül olyan döbbenet nekem, hogy ember megkéri a másikat ne beszéljen/csináljon valamit, amihez semmi köze és az illető ennek ellenére újra és újra nekiáll. Nem értem, komolyan.

2022. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
61%

Amig nem kell közösen felnevelni a gyerekeket, vagy nincs közös hitel. Addig bármikor szétmehettek probléma nélkül. Sőt ezekkel is csak az nehezebb picit.

Meg amúgy is semmi köze hozzá kivel vagy is mit csinálsz.

Nem lehat hogy irigy rátok?

2022. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!