Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám ellenzi a 2.5 eves...

Bátyám ellenzi a 2.5 eves kapcsolatom, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Barátnőm még tanul (érettségi), én melózok 3 éve. Aztan 2.5 eve tart a dolog. Minden hetvegen talalkozunk. Picit messze lakik, de jól kijövünk, anyumékal is elvan meg igazabol mindenkivel. Aztán elsők vagyunk egymásnak. Szeretjük egymást. 1 év és össze költözünk. De bátyám állandoan, havi 1x felhozza, hogy több p*uncit kikell probalni, ne ragadjak le stb. Meg hogy a lány is kíváncsi lesz más fiura…Többször tudtára adtam hogy hagyjon ezzel.

Majd lesz ami lesz, ha mas kell majd megy. Ha nekem kell más majd én döntök. Anyum is mondta hogy hanyagolja a témát. Én úgy gondolom ha jól megvagyunk akkor csak azért hogy mással dugjak, nem fogok oda állni a lány elé hogy, szeretlek de bocs kikell probalnom mást is. Vélemény ?



#lány #kapcsolat #Bátya bástya
2022. máj. 10. 02:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%

Ez csak a te dolgod, nem a bátyádé.

Ha összeköltöztök, akkor úgyis kiderül, hogy hogyan tudtok együtt élni és elég rég együtt lesztek akkorra, hogy a rózsaszín köd nélkül tudjátok megítélni a kapcsolatotokat.

2022. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 11. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!