Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Haragudnátok a testvéretekre...

Haragudnátok a testvéretekre ha a kölcsönkért pénzt évekig nem adná, mellette mindig csinál valamit a lakásán?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 22:33
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
91%
Ha sok pénzről van szó akkor igen.
2022. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen sokról.
2022. jún. 7. 22:48
 3/32 anonim ***** válasza:
43%
Nem érdeklne hogy vissza adja e.. csak akkor adok ha nincs feltétlen szügségem arra a pénzre, és nem azért adom hogy vissza kérjem azt hanem azért mert szeretnék neki segíteni
2022. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
83%

3-as jól mondja. Nem adunk kölcsön pénzt rokonnak. Max olyat adunk, amit nem várunk vissza. Ha mégis visszaadja örülünk.

Úgyhogy nem haragudnék, max magamra.


Minél jobban ígéri előtte, hogy vissza fogja adni, annál kevésbé kell elhinni. Akitől tudom, hogy visszaadja, ott nincs szükség győzködésre.

2022. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nekem is szükségem van a pénzre.

Nem a lottón nyertem.

Odaadtam, segítettem, én is pénzből élek.


Mindenre van pénz, csak nekem nincs évek óta. De ök még egy szelet kenyeret nem adtak nekem.Nekem is szükségem van a pénzre, nem törődnek vele. Ha meg mondom a pénzt, ök vannak felháborodva. Meddig tűrjem.

2022. jún. 8. 07:16
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Van valami papírod róla?
2022. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
79%
Haragudni haragudhatsz de kolcson soha senkinek nem adunk penzt. Vagy nekiadod vagy nem adsz. A kölcsönnel csak a baj van
2022. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Van papír rólla..


Az élettársa, az, aki a legjobban felvan háborodva , ha megemlitem a pénzem,.

2022. jún. 8. 07:47
 9/32 A kérdező kommentje:

Nekem is szükségem van rá, én dolgoztam meg érte.

Nekem nem adnak egy csokoládét sem.

Isznak, bútorozzák, a tetőt csinálják .Utánna meg a többit.Meg nyaralni mennek.

2022. jún. 8. 07:50
 10/32 anonim válasza:
100%
De mennyit adtál? Titok?
2022. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!