Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Haragudnátok a testvéretekre...

Haragudnátok a testvéretekre ha a kölcsönkért pénzt évekig nem adná, mellette mindig csinál valamit a lakásán?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 22:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Papírral bebattyogsz egy közjegyzőhöz és indítasz egy fizetési meghagyást
2022. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Több mint 2 milliót, 4 éve ,
2022. jún. 8. 08:30
 13/32 anonim ***** válasza:
94%
Haragudnék, főleg ha énis valamit felújítanék belőle a lakáson. Ilyen szempontból főleg sokkal kevesebbet ér 2 millió, mint 4 éve
2022. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ennyi pénzt nem hagynék veszni.Ha tudod igazolni fordulj szakemberhez,ügyvéd pl.Meg fognak utálni,mert azt hiszik ez a pénz nekik jár,meg a boldogságuk útjába állsz....bla bla.Ne foglalkozz vele-nyaralni nem kötelező,és a lakásfelújítás sem létszükséglet,indítsd el az eljárást-lehet az is elég hogy észbe kapjanak.
2022. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%
Kölcsönt csak akkor adunk, ha nem látjuk viszont sem hiányozna. Minden más esetben papír. Azzal lehet menni ügyvédhez.
2022. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
92%

Milyen célra kértek tőled kölcsön több mint 2 millió forintot annak idején?


Amikor szóba hozod, hogy szeretnéd, ha visszafizetnék a kölcsön, mit mondanak neked?

2022. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%
Az is a baj, hogy most már nem annyit ér, mint akkor, négy éve.
2022. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
96%

ha volna róla papírod, már rég intézkedtél volna, nem a gykn puffognál.

Nem haragudnék.

Egyszer szóltam volna h ha máshogy nem megy, akkor részltben fizessenek. Ha nem, akkor mentem volna a közjegyzőhöz.

2022. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha van papír róla, akkor közlöd, hogy Pisti, július 1-tol elkezded vissza fizetni x összeggel havonta a 4 millát. Ha elsején nincs a számlámon az első részlet, másodikán megyek a végrehajtóhoz
2022. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Az a válasz, hogy majd megadjuk, de mindig csinálnak valamit, most ezt , most azt a lakáson.

Én is keményen megdolgoztam érte, ha még közjegyzőhöz megyek megjobban nemismernek meg, igazán még kamatot is kérnék ennnyi idő után,akkor plusz az utcán sem ismernénk meg

2022. jún. 8. 11:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!