Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Haragudnátok a testvéretekre...

Haragudnátok a testvéretekre ha a kölcsönkért pénzt évekig nem adná, mellette mindig csinál valamit a lakásán?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 22:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a 19. kommentben, hogy mi a teendő.
2022. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%

És akkor mi van? Akkor picsogj itt, de lényeg h köszönnek neked az utcán.....

Ha az neked fontosabb mimt pár milla akkor csináld tovább így

2022. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan opció hogy visszakapod a pénzed de megmarad a testvéri szeretet...ezt felejtsd el.Számukra te leszel a gonosz,aki el akarja venni az ő pénzüket.Fordulj ügyvédhez,de készülj fel rá hogy lehet évekig nem beszéltek egymással.Gyerekről még nem volt szó,náluk,ha még nincs de akarnak,még gyorsabban kell lépned-ha lesz még nehezebb a pénzt behajtani.
2022. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
100%
Ennyi pénzt alapból nem is adnék kölcsön, főleg ha keményen meg dolgoztam érte. Nem értelek hogy adhattál ennyit.
2022. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen célra adtak kölcsön a pénzt, és miben állapodtatok meg arra nézve, hogy mikor kapod vissza?
2022. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 12ezer eurót adtam kölcsön a saját testvéremnek hàztetőre 2019-ben. Azóta a telefont se veszi fel. Anyámon keresztül üzengetek neki, hogy kellene vissza mert pénzszűkében vagyok, de csak a vállát vonogatja. Gondolom te is olyan hülye voltál mint én, hogy papír nélkül adtad. Tanulópénz... Soha többé látni se akarom, felőlem dögöljön meg az egész családjával együtt.
2022. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Szép nagy tanulópénz lett ez.
2022. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
42%
Átmész szépen hozzájuk és megbeszéled velük (inkább csak a testvéreddel!), hogy havonta törlesszenek ennyi és ennyi pénzt. Nincs kiduma. Így nem kell egyszerre visszaadniuk, viszont Te is jól jársz. Ne érdekeljen a párja véleménye, őt sem érdekli, hogy a te pénzed hozzájárulásával éldegél.
2022. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
78%

Ezért kell szerződést írni, főleg rokonnál és akkor behajtathatod.


Ez így tanulópénz marad (neked).

2022. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%
A legrosszabb családban kölcsönadni. Az a másiknak természetes lehet az időt húzni stb.. Ezért se kezesnwk se kölcsön se közös vállalkozás.
2022. jún. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!