Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » NAGYON féltem a húgomat, és...

NAGYON féltem a húgomat, és annyira idegesít ez az egész, mit tegyek? 23f

Figyelt kérdés
Tehát van nekem egy 15 éves húgom, akivel mostanában egyre több gond van, de főleg az, hogy összejött az exével, aki nála azért idősebb, most 21 éves, mint kiderült tavaly május-június körül már együtt voltak de utána szétmentek és most újra. TELE van kb tetőtől talpig tetkókkal, a haja pedig kétszínű. Én nem vagyok egy külső alapján ítélő, de elvileg kábítószerezik is, az állítólagos depressziója miatt. Na most már eleve a korkülönbség is nagy, meg ez a srác... Hát nagyon féltem tőle, és a húgom állandóan vele akar lenni, ha anyuék tiszta idegesek és halálra aggódják magukat a húgom miatt, őt az se érdekli, mostanában sosincs itthon, kimarad akár még estére is, és teljesen tehetetlennek érzem/érezzük magunkat. 23 vagyok, a srác csak 2 évvel fiatalabb nálam, és pontosan tudom, hogy az ilyen korú emberek hogyan gondolkodnak a (tini) lányokról. Tuti mikor vele van és elmennek pl iszogatni belekutyul valamit az italába, hogy utána felvigye magához, vagy jobban belevigye őt a dolgokba... Szóval nem tudom mit lehetne tenni, vagy hagyjuk annyiba? De engem annyira zavar ez a gondolat... Csak nem akarom hogy baj történjen szerintem ez érthető. Apám is teljesen kivan!

2022. jún. 21. 20:00
1 2 3
 1/23 Drakula ***** válasza:
71%

"a srác csak 2 évvel fiatalabb nálam, és pontosan tudom, hogy az ilyen korú emberek hogyan gondolkodnak a (tini) lányokról."

Abból indulsz ki hogy te milyen perverz dolgokat szoktál gondolni?

Egyépként ha évekóta járnak, nem híszem hogy egy egyszeri szex alkalmából drogot csempészne a lány italába.

Vissza térve a kérdésedre: Nem nagyon tehetsz semmit.

2022. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%

Egy szines hajú széttetovált lánynak nem kell semmit az italába keverni, hogy "belemenjen" dolgokba.

Drogozik/iszik magától, itt sanszos hogy megy az élete a kukába. Ezen a ponton már csak nézhetik a szüleid, hogy valami félrement.

2022. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Elsősorban ez a szüleid feladata lenne, nem is értem, hogyan történik ez, mindent megengednek neki? Ha 18 lenne, azt mondanám, hogy nagykorú, de basszus, 15 éves, miből áll a szüleidnél a nevelés? Úgy jön-megy, ahogyan kedve tartja?
2022. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
#2 Szerintem valamit félreértettél, valószínűleg a srácról írta mindezt.
2022. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is úgy van, hogy annak a 15 éves lánynak, aki ilyen fazonnal van, nem kell sunyiba kevergetni semmit az italába.
2022. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

#4: ha félre is értettem, mert valóban felreérthetően van írva...

de a lényegen nem változtat, aki ilyen arccal jár össze arra ugyanaz igaz, amit írtam

2022. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Drakula ***** válasza:
100%

Azt hiszem hogy félre értitek amit írtam...

Nem azt akartam mondani hogy azért nem keverne semmit mert a lány mindenre kapó.

Azért nem keverne mert az emberek ilyesmit vad idegenekkel tesznek, akikhez semmi közük nem pedig olyanokkal akikkel évekota járnak.

2022. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem kamu a kérdés, nekem annál a "tudom hogy gondolkodnak a korombeliek" rész gyanús.


De ha nem az, hát, az apja feladata lenne, hogy nevelje a lányát, és elbeszélgessen ezzel a narkós barommal néhány nagydarab haverral, hogy akkor szépen tűnjön el, mert a csaj tuti full depi lesz amikor dobja. De már késő. Amúgy már egy éve kavarnak? Ez undorító, pedofília. Normális 20 éves, rá se tud nézni egy 14 évesre úgy. Az ilyen azért groomingolja a gyerekeket, mert a saját korosztálya semmit nem akar tőle, de egy kisgyereket nagyon könnyen tud manipulálni, aminek egy korabeli lány nem fog bedőlni már, mert felnőtt, és van elég érett, hogy lássa, hogy ez a gyerek gáz és idióta akitől nem akar senki semmit. De mivel egy 14 éves gyerek belemegy hosszú hitegetések, és groomingolás után a mindenbe is, bizonyítja, hogy nem normális dolog, hogy létesíthet egy felnőtt szexuális kapcsolatot egy gyerekkel. Ezt most azért fejtettem ennyire ki, mert tudom, hogy a sok recskakirály 30 40 plusszos semmirekellő proli le fog pontozni, hogy márpedig a törvényben 14 a korhatár, úgyhogy akkor ok. Nem, nem ok. Pedofília, és sajnos a gyerekeket védő törvény, pont az lett volna, hogy ezt a korhatárt legalább 17re emelik, nagyon komoly büntetés kiszabva aki egy gyereket megerőszakol. Mert egy tinilány agyát kimosni, behülyíteni, akiben a hormonok tengenek, miközben közel sem elég érett vagy tapasztalt, az pedofília, és nemi erőszak. De szerencsére a többség akinek nincsen problémája azzal, hogy egy 14 évessel szexeljen, valószínűleg nem jut pina közelébe, úgyhogy ez jó dolog, mert az ilyenek genetikai hulladékok. Az én lányommal csinálná ezt, akkor az nagyon nagyon súlyos következményekkel járna.


27f

2022. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

"Tuti mikor vele van és elmennek pl iszogatni belekutyul valamit az italába, hogy utána felvigye magához..."

Te ezt miből gondolod? Abból, hogy hasonló korú vagy, te is ezt csinálod, tehát mindenki ilyen? Párkapcsolatban ilyet miért tenne az egyik fél? Más kontextusban szokott ez (sajnos) előfordulni.

"mostanában sosincs itthon, kimarad akár még estére is"

Ha a szüleitek halálra aggódják magukat, állítsanak határokat, egy 15 éves lányt ne engedjenek ennyire szabadjára.

2022. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
... mert az ilyenek genetikai hulladékok, és legalább nem szaporodnak*
2022. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!