Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » NAGYON féltem a húgomat, és...

NAGYON féltem a húgomat, és annyira idegesít ez az egész, mit tegyek? 23f

Figyelt kérdés
Tehát van nekem egy 15 éves húgom, akivel mostanában egyre több gond van, de főleg az, hogy összejött az exével, aki nála azért idősebb, most 21 éves, mint kiderült tavaly május-június körül már együtt voltak de utána szétmentek és most újra. TELE van kb tetőtől talpig tetkókkal, a haja pedig kétszínű. Én nem vagyok egy külső alapján ítélő, de elvileg kábítószerezik is, az állítólagos depressziója miatt. Na most már eleve a korkülönbség is nagy, meg ez a srác... Hát nagyon féltem tőle, és a húgom állandóan vele akar lenni, ha anyuék tiszta idegesek és halálra aggódják magukat a húgom miatt, őt az se érdekli, mostanában sosincs itthon, kimarad akár még estére is, és teljesen tehetetlennek érzem/érezzük magunkat. 23 vagyok, a srác csak 2 évvel fiatalabb nálam, és pontosan tudom, hogy az ilyen korú emberek hogyan gondolkodnak a (tini) lányokról. Tuti mikor vele van és elmennek pl iszogatni belekutyul valamit az italába, hogy utána felvigye magához, vagy jobban belevigye őt a dolgokba... Szóval nem tudom mit lehetne tenni, vagy hagyjuk annyiba? De engem annyira zavar ez a gondolat... Csak nem akarom hogy baj történjen szerintem ez érthető. Apám is teljesen kivan!

2022. jún. 21. 20:00
1 2 3
 21/23 Drakula ***** válasza:
100%

21- a kérdezőt azért piszkáljuk mert maga mondta hogy magábol indul ki.

De a többiben igazad van megy a plusz

2022. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Na kiderült valami?
2022. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha hosszabbtávon megakarod magad kímélni a kellemetlenségektől, akkor xard le a húgodat és éld a saját életedet, tapasztalatból beszélek sajnos.
2022. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!