Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom egy kétszínű kígyó,...

Húgom egy kétszínű kígyó, állandóan beszólógat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hajlamos vagyok az elhízásra, egy felesleges 5 kg is van rajtam, ami iszonyatosan zavar. Új suliban kezdek szeptembertől, és úgy döntöttem, most nyáron kéne változtatni rajta. Azonban nagyon nehezen állom meg, hogy ne egyek folyamatosan. Nyár kezdete óta egész eddig én mosogattam, takarítottam, mert a húgom nem hajlandó megcsinálni, bennem pedig van annyi, hogy nem hagyom édesanyámra, aki egész nap melózik. Na most meglett beszélve itthon, hogy egész héten a drága húgom fog mosogatni, de szarik bele. Tele van a mosogató, ha ötször nem szóltam, hogy mosogasson el, egyszer sem. Erre mondom neki, hogy lusta vagy, és ez gáz h ennyit sem tud megcsinálni (közben kajáltam) . Aztán azt mondta, te meg elvagy hizva. Egy dagadt p*icsa vagy. Tudni kell róla h ő nagyon vékony, bármit ehet nem hízik meg tőle, és egész nap a tv előtt döglik. Tudja, hogy fáj amikor a súlyommal bántanak, és amikor éppen nem vagyunk hajba kapva, állandóan mondja, hogy nem vagyok kövér, semmi gond nincs az alakokkal. Amikor meg szólok neki, hogy csináljon valamit, elkezdi h én mennyire kövér vagyok.. Mondtam szüleinknek is, de nem érdekli őket. Egy kétszínű álnok kígyó, aki letagadja h bármikor ilyet mondott volna rám. Felfogni sem bírom, hogy képzeli ezt? Mit csináljak vele?

2022. júl. 4. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
Hagytam. Nem került bajba. Azért mosogattam én, h ne az anyámnak kelljen
2022. júl. 4. 18:09
 22/66 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, te vagy az idősebb és erősebb. Ha háborút akar, legyen háború, de lehet megbánja a kis t.tű. Mit szólnál hozzá, ha mondjuk a mosatlan edényeket beraknád az ágyába a takaró alá, mondván ott nincsen pók, nyugodtan tisztára nyalhat mindent? Legyél kreatív. Rengeteg módszer van, amivel az őrületbe tudod kergetni, de nem számít bűncselekménynek.

Az a helyzet, hogy jelenleg a saját gyenge pontodon keresztül rángat és kínoz a hugica. Kétségtelenül etikátlan, amit tesz, de nem vagy teljesen tehetetlen áldozat, mert VAN ráhatásod a dologra. Ha elfogadod a testedet jelenlegi állapotában úgy, mint kiindulási pontot, ahonnan dolgozol a célod felé (amennyiben szeretnél!! nem mások miatt!), akkor nem fog megérinteni a kritikája. Ha pedig nem tud neked szenvedést okozni, akkor kihúztad a méregfogát.

Ha esetleg van kedved, elmehetsz pl. crossfit edzésre vagy hasonló helyre. Vékonynak lenni baromira nem akkora teljesítmény, mint izmossá-sportossá dolgozni magad, és ha a húgod bunkó, legalább a fejéhez vághatod, hogy neked legalább nem kell a fiúkat megkérni, hogy emeljenek fel egy pohár vizet helyetted.

2022. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
4%
Ha bánt, akkor fogyj le! Amúgy amíg mosogatsz, addig is mozogsz és égeted a zsírt.
2022. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
1%

Mi lenne ha egyke lennél, nuku hugi?

Akkor kivel veszekednêl ?

2022. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
13%
Fogd fel a házimunkát testedzésnek, és amikor beszólogat, kozold, hogy ő meg egy punnyadt cérnagiliszta.
2022. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%
Anyád leszarja....én a helyedben reggel lelépnék otthonról, eljárnék kirándulni, olvasni, diákmunkázni, és csak este érnék haza. De komolyan, ilyen emberek közt ne maradj egy légtérben, anyud meg akkor talán szembesül a ténnyel, hogy mennyire egy hanyag szülő.
2022. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi edényt mosogass el, amennyit te és a szüleid használnak! A hugi részét hagyd meg rá. De annyit azért mégsem ehetsz, hogy nulla huszonnégyben mosogass.
2022. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék vele. Nem szólnék hozzá, nem néznék rá. Mintha ott se lenne. Az ő cuccait meg nem mosogatnám el, csak a sajátomat. Mosogassa el anyád, majd csak feltűnik neki, hogy csak a tesód után kell mosogatnia.
2022. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
11%
Az az igazság, hogy magadnak generálód ezt az egész helyzetet. Nincs jogod nevelni a húgodat. Te kezded a baszogatást a házimunkával, a húgod meg védekezésképpen rúg oda, ahol tudja, hogy fáj. Hagyd békén! Ha anyádat nem érdekli, hogy a húgod nem takarít akkor téged miért zavar? Ha nem akarod ne csináld te se. Az szar duma, hogy jajj anyukád miatt csinálod. Nem! Magad miatt csinálod, hogy anyukádnál jó pontokat szerezz, a húgodat meg elúsztasd. De b+, látod hogy nem működik, mert anyádat nem érdekli, akkor mit szenvedsz?
2022. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
#29, ne magadból induljál ki légyszives :) attól még h te a jó pontokért csináltad, egyáltalán nem jelenti azt, h én is :D ha nem tetszik vmi, nem kell kommentelni, na szevasz 😂
2022. júl. 5. 12:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!