Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom egy kétszínű kígyó,...

Húgom egy kétszínű kígyó, állandóan beszólógat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hajlamos vagyok az elhízásra, egy felesleges 5 kg is van rajtam, ami iszonyatosan zavar. Új suliban kezdek szeptembertől, és úgy döntöttem, most nyáron kéne változtatni rajta. Azonban nagyon nehezen állom meg, hogy ne egyek folyamatosan. Nyár kezdete óta egész eddig én mosogattam, takarítottam, mert a húgom nem hajlandó megcsinálni, bennem pedig van annyi, hogy nem hagyom édesanyámra, aki egész nap melózik. Na most meglett beszélve itthon, hogy egész héten a drága húgom fog mosogatni, de szarik bele. Tele van a mosogató, ha ötször nem szóltam, hogy mosogasson el, egyszer sem. Erre mondom neki, hogy lusta vagy, és ez gáz h ennyit sem tud megcsinálni (közben kajáltam) . Aztán azt mondta, te meg elvagy hizva. Egy dagadt p*icsa vagy. Tudni kell róla h ő nagyon vékony, bármit ehet nem hízik meg tőle, és egész nap a tv előtt döglik. Tudja, hogy fáj amikor a súlyommal bántanak, és amikor éppen nem vagyunk hajba kapva, állandóan mondja, hogy nem vagyok kövér, semmi gond nincs az alakokkal. Amikor meg szólok neki, hogy csináljon valamit, elkezdi h én mennyire kövér vagyok.. Mondtam szüleinknek is, de nem érdekli őket. Egy kétszínű álnok kígyó, aki letagadja h bármikor ilyet mondott volna rám. Felfogni sem bírom, hogy képzeli ezt? Mit csináljak vele?

2022. júl. 4. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm
2022. júl. 5. 12:03
 32/66 anonim ***** válasza:
31%
Jujj úgy látom nagyon bele találtam. Ha nem nyalás miatt csinálnád, akkor nem érdekelne, hogy a húgod mit csinál. Ez ennyire egyszerű.
2022. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
23%
Hiába hisztizel kérdező, te kezded a piszkálódást. Beszólsz a húgodnak ő meg visszaszól.
2022. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Hát igazán sajnálom h benned nincs ennyi 😂😂 látszik egyszer sem segítettél be otthon, kivolt nyalva a segged
2022. júl. 5. 12:25
 35/66 anonim ***** válasza:
85%

#33 akkor is a húg a trehány, a lusta, a bunkó, másokra hárítja a felelősséget... ha kérdező szóvá meri tenni a húgának, hogy illene neki is tenni valami minimálisat az otthonuk kényelméért, akkor a te logikád szerint csakis a kérdező lehet a hibás, mert hogy képzeli, hogy megmondja a hugának... Neharagudj, de egy idióta vagy és remélem nincs és soha nem is lesz gyereked.

Kérdező, te pedig fontold meg, amit javasoltam neked: reggel lépj le és csak este érj haza.

2022. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
#35 köszönöm :) igazad van, tényleg így kéne csinálni
2022. júl. 5. 12:32
 37/66 anonim ***** válasza:
26%
35, teljesen mindegy, hogy milyen a húg, az anyja dolga nevelni, nem a testvéréé. És nem szóvá tette, hanem beszólt neki, többször is. Nem én találom ki, a kérdező írta le. A húg meg nem egy mimóza alkat és nem hagyta magát, hanem visszaszólt. Ez történt. Ezen nincs mit vitatkozni. A kérdés pedig az, hogy a kérdező mit csináljon. Az én válaszom erre, hogy ne baszogassa a húgát és így a húgnak nem lesz oka, alkalma visszaszúrni. Ez a legegyszerűbb megoldás. Lehet marni egymást, lehet háborúskodni, de minek, amikor egyszerűen békén is lehet hagyni egymást?
2022. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
64%
Az egész kérdés teljesen feleslegesen van kihegyezve a túlsúlyra. Semmi jelentősége, csak nyilván ez a legjobb fegyver a húg kezében, mert a kérdező nagyon érzékeny erre. Ez egy sima testvérharc, ahol a nővér azt hiszi, hogy mert idősebb máris a húga főnöke és utasítgathatja. A húg meg persze nem engedelmeskedik így a kérdező mártírkodik. Nincs itt semmi látnivaló.
2022. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
70%

"Felfogni sem bírom, hogy képzeli ezt?"

"Tele van a mosogató, ha ötször nem szóltam, hogy mosogasson el, egyszer sem. Erre mondom neki, hogy lusta vagy, és ez gáz h ennyit sem tud megcsinálni"


Te kötöttél bele. Ilyen ez. Mielőtt legközelebb beugatsz valakinek mérd fel jobban az erőviszonyokat.

2022. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
87%

#39

Csak tudod a kérdező szalonképesebben közölte a húgával, hogy nem kellene trehánynak lennie. A húg pedig válaszlepésül belerúgott a kérdezőbe. Nagyon nincs igazad.

2022. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!