Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek én vagyok a...

Szerintetek én vagyok a rossz? Szóval. A tesóm haza akarna költözni a családdal a szülői házba mert albérletben vannak és ki kell költözniük onnan.Ezzel nem lenne semmi gond. De a tesóm feleségével nem jövök ki mert rettentő egy kétszínű nő.

Figyelt kérdés
De mivel ilyen helyzetben vannak eltekintek ettől valahogy. Nem sokáig lennének csak míg a házat nem rendezik mert venni akarnak. Mondtam is neki hogy jöhetnek de vannak szabályok amiket be kell tartani. De ugyebár nekik ez nem tetszik. Mondtam nekik hogy a gyerekek valamit csinálnak valami rosszat ami nem szabad ugyan úgy rá fogunk szólni. Hát ők úgy tettek hogy a gyerekeire senki sem szólhat csak ők senki más. Mert akkor baj lesz. Mondom hát hogy képzelitek ha rossz dolgot csinálnak nem lehet rájuk szólni. Mondtam miből vannak aranyból. Mondom pl törnek, zúznak akkor hagyjam hát mondom bitos hogy nem. Ha valaki befogad és segít megengedi hogy itt lakjatok akkor alkalmazkodni kell. Mondtam is nekik nehogy már ti jöttök ide lakni és még ti szarjátok a spanyol viszat. Ahol laknak albérletben ott is az egész ház tömb ki van rájuk. És még én vagyok a szar mert mondtam hogy alkalmazkodni kell. És akkor már azt mondják hogy így nem költöznek ide meg megszakítják a kapcsolatot. Hát mondom hajrá. Ha e miatt akkor nem érdekel. Nem lesz olcsóbb a kenyér ha nem beszélünk. És még engem hordanak el mindennek. Nem is értem az ilyen embereket.

2022. aug. 22. 22:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

"És akkor már azt mondják hogy így nem költöznek ide meg megszakítják a kapcsolatot. Hát mondom hajrá."


Nagyon helyes, ezt a vonalat forszírozd. Semmi jó nem sülne ki belőle, ha odaköltöznének. És nyilván ott maradnának a nyakatokon a végtelenségig, a büdös életbe' se mennének el onnét.

2022. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Majd gyerekkel ki lehetne tenni mi? Soha az életben.. ezért nem is kell odaengedni az ilyeneket.,
2022. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
9-es 😆🤣👍👌
2022. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem a tiéd a ház, hanem a szüleidé, neked pont semmi jogod megtiltani, hogy menjenek.
2022. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Aki a rokonok seggét mentegeti előre, fogadjon be magához hasonszőrűt, és örüljön ha nem rakják majd ki a SAJÁT házából, mert jujagyerek.. XD
2022. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem a rokonok seggét mentegeti, nyilván senki nem akar neveletlen kölykökkel együtt élni. De a kérdező a fontoskodó stílusával amit megenged magának úgy, hogy amúgy ő is a szüleinél csövel, tehát a szava abban a házban nem sokat ér, szintén inkább tűnik neveltelen kölyöknek mint felnőttnek. Erre írják sokan, hogy akármilyen is a tesó pereputtya, állítson magán, mert nem az ő ingatlanába költöznek, és pont ugyanannyi joga van ott lenni, mint a tesójának.
2022. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%

Hát neis haragudjál de már a felénél abbahagytam amit írtál..



A szülőiházba költöznek természetesen úgyan olyan jogavan ott tartozkodni ameddig csak szeretne mint neked.


És te a gyerekeikre nem szolhatszrá majd ők rá szólnak a saját gyermekeikre. Neked semmi jogod nincs rájuk szólni van annyuk apjuk.


Gyerekek amúgyis csak a szüleiktől fogadják el azt ha rájuk szólnak te rájuk szólnál lehet rosszul esne nekik és meg gyülölnének téged.



Ne felejsd el az nem a te házad szülői ház ahol mind a ketten felnőltetek ugyan olyan jógavan ott tartozkodni mint neked semmivel sem kevesebb. Sőt ha bunkó lett volna akkor megse kérdezi hogy oda e mehetnek e addig míg nem lesz hova menniük mivel ugyan annyi jogavan ott tartozkodnia mint neked. Ja és kisem rakhatod a házból semmi jogod nem lenne

2022. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem kellene olyan szemét testvér mint amilyen tevagy. Majd ha te lennél abban a helyzetben hogy kiraknának a szülői házból nem tudom te kihez fordulnál segítségért. Jó egy szemét testvér vagy. Ha a hugom vagy báttyám felhívna és ilyen oróblémályuk lenne azónnal fogadnám öket hisz ilyenkór mutatkozik meg hogy mit jelent az hogy család. Te nekem nem kellenél
2022. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kései Sirató ***** válasza:
80%
Ha nem a te házad, nem te döntesz. A gyereknek viszont megmondhatod, hogy ne lépjenek a lábadra, vagy nem menjenek neki a virágaidnak biciklivel, vagy hasonló, de ennyi.
2023. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!