Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a bátyám megcsal...

Mit tegyek ha a bátyám megcsalja a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Tudomásomra jutott (nem nyomoztam vagy bármi hasonló) ,hogy a bátyám megcsalja a barátnőjét.

Nem konkrét viszonya van, hanem rengeteg lánnyal beszél, flörtöl, találkozgat és jár össze szexelni.

Jóban vagyok a barátnőjével, nagyon aranyos, rendes lány, nem ezt érdemelné.

Még friss a kapcsolatuk, tudtommal nincsenek problémáik, a bátyám, elmondása szerint nagyon szerelmes.

Sajnos egyébként korábban is voltak hasonló dolgai a régebbi kapcsolataiban.

Legszívesebben elmondanám a lánynak, hogy azonnal lépjen ki ebből a kapcsolatból mert így ennek semmi értelme és ez így nagyon rossz, de közben meg bennem van, hogy semmi jogom beleszólni más emberek kapcsolatába.

Szerintetek mit kéne tennem? Ti mit tennétek a helyemben?



2022. aug. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
2%

45 ös, pedig pont egy sértegetős, nem objektiv kommentet pontoztak fel a 3. oldal környékén, úgyhogy hiába jössz itt az értelmes állásponttal , tied csak annyi amennyit itt bégetnek a birkák, és élet nélküliek


Srácnak van két csaja, legyetek megjobban irigyek, mert nektek sose volt egy se , :)

2022. aug. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
21%

Honnan tudod, hogy a csaj nem tudja?

Honnan tudod, hogy nem nyitott kapcsolatban élnek?


Amúgy meg ne szólj bele más dolgába.

2022. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
14%
Semmit. Ö dolguk
2022. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim válasza:
0%
Az én bátyám is megcsalja a "barátnőjét.Kb 1-2 hónapja vannak együtt.A lánynak beadja hogy mennyire szereti,és hogy nagyon szerelmes belé.Előtte egy 7 hónapos kapcsolatban volt benne.De ott a lány megcsalta egy buliban,és szakítottak.Most pedig összejár egy lánnyal,és csak szexelnek,de semmi extra.Én először bátyjámmal beszéltem,és megmondtam neki hogy ez így nem lesz jó ahogy ő csinálja.De én nem szólok bele hiszen,nem az én kapcsolatom.De szerintem beszélned kellene a bátyjáddal,hogy miért csinálja ezt a lánnyal,de ha a lány barátnője lennék,elmondanám neki.
2022. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:

Azok akik azt írták, hogy lehet nyitott kapcsolatban élnek, azoknak azt mondanám, hogy nyilván ez is benne van a pakliban viszont erősen kétlem hiszen a csajnak a bátyám az első barátja és minden másban is az első.

Plusz tényleg nagyon kis ártatlannak, szeplőtlennek tűnik egy nyitott kapcsolathoz.

2022. aug. 27. 18:11
 56/90 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy kérdező: most a bátyádnak ok, a csajnak ok, egyedül neked van problémád. Ha bekavarsz, a csaj szenvedi fog, bátyád ideges lesz, te meg majd feszült emiatt. Miért gondolod azt, hogy ezzel bárkinek segítesz?
2022. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
36%

Ha a csaj nem tudja, hogy lenne neki oké?


Kérdező még mindig a névtelen bizonyíték elküldése a legjobb ötlet

2022. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
0%
57 ha nem tudja, akkor nem lehet probléma, ugyebár. Gondolkodás.
2022. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
97%
58, ezt SENKI NEM ÉRDEMLI MEG, és igenis joga van tudni! Vagy ha szerinted okés a megcsalás, szíved joga, de sose hazudj erről, mert az undorító!
2022. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
6%
Inkább ne szólj bele.
2022. aug. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!