Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a bátyám megcsal...

Mit tegyek ha a bátyám megcsalja a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Tudomásomra jutott (nem nyomoztam vagy bármi hasonló) ,hogy a bátyám megcsalja a barátnőjét.

Nem konkrét viszonya van, hanem rengeteg lánnyal beszél, flörtöl, találkozgat és jár össze szexelni.

Jóban vagyok a barátnőjével, nagyon aranyos, rendes lány, nem ezt érdemelné.

Még friss a kapcsolatuk, tudtommal nincsenek problémáik, a bátyám, elmondása szerint nagyon szerelmes.

Sajnos egyébként korábban is voltak hasonló dolgai a régebbi kapcsolataiban.

Legszívesebben elmondanám a lánynak, hogy azonnal lépjen ki ebből a kapcsolatból mert így ennek semmi értelme és ez így nagyon rossz, de közben meg bennem van, hogy semmi jogom beleszólni más emberek kapcsolatába.

Szerintetek mit kéne tennem? Ti mit tennétek a helyemben?



2022. aug. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
86%

A nőknek ketyeg az óra, ne pazarolja az idejét egy ilyen hímkurvára.

Én elmondanám a nőnek hogy csalják és hogy csináltasson egy std szűrést.

2022. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
1%
A nő is csalja a palit.
2022. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
7%
A Bátyád és a csaj dolga, nem a tied. Szóval hallgatsz .
2022. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
16%
27 mindenki a maga áldozata, amúgy meg miért is alázzák meg? Amiről nem tud, az nem fáj, te akarsz bekeverni a 2 agysejteddel, hogy valami homályos történetet itt igazolj.
2022. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
19%
Ha nekem kavarna be valaki, biztos szájba verném, csak hogy legyen mivel foglalkoznia a saját életében.
2022. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
18%
Mindenki akit lepontoztak, én felpontoztam, főleg mert jót írnak, csak a gyéká messze van a normálistól . :)
2022. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
96%
Szájbavernéd, mi? Engem is megcsaltak, és úgy derült ki, hogy egy olyan jó kis nemi betegséget akasztott a nyakamba az exem ezáltal, aminek hetek múlva is szívok a szövődményeivel, és egy vagyont fizettem eddig a kezelésekre. Az a gond, hogy ez messze nem csak az erkölcsről szól, a srácnak NINCS joga játszani valaki másnak az egészségével! Hányok az ilyenektől!
2022. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
15%
38 így jártál, huzzatok legközelebb gumit, sok ész kell hozzá. Az kettőtök dolga, ez meg másik két emberé. Ha bonyolult a felnőtt élet, meg a következmények, javaslom vetesd magad gyámság alá, azt megoldva
2022. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
0%
38 de ez rátok tartozott, nem másokra.
2022. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
0%
37 szerintem a srácnak van esze , és gumit használ, nem úgy mint te meg az exed.
2022. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!