Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a bátyám megcsal...

Mit tegyek ha a bátyám megcsalja a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Tudomásomra jutott (nem nyomoztam vagy bármi hasonló) ,hogy a bátyám megcsalja a barátnőjét.

Nem konkrét viszonya van, hanem rengeteg lánnyal beszél, flörtöl, találkozgat és jár össze szexelni.

Jóban vagyok a barátnőjével, nagyon aranyos, rendes lány, nem ezt érdemelné.

Még friss a kapcsolatuk, tudtommal nincsenek problémáik, a bátyám, elmondása szerint nagyon szerelmes.

Sajnos egyébként korábban is voltak hasonló dolgai a régebbi kapcsolataiban.

Legszívesebben elmondanám a lánynak, hogy azonnal lépjen ki ebből a kapcsolatból mert így ennek semmi értelme és ez így nagyon rossz, de közben meg bennem van, hogy semmi jogom beleszólni más emberek kapcsolatába.

Szerintetek mit kéne tennem? Ti mit tennétek a helyemben?



2022. aug. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
15%
Én is azt mondtam, hogy ne szóljon bele. Nem csaltam még meg soha senkit, csaltak már meg, a világ egyik legrosszabb érzése, és miután bevallotta az illető, pár napig haragudtam is arra, aki sejtette, de nem szólt, viszont gyorsan rájöttem, kire is kell haragudni. Ezek a dolgok túl sokáig úgysem maradnak titokban, a kérdező testvére pedig attól még a testvére marad. A tesómra próbálnék hatni, nem a kapcsolatba kavarnék bele, mert ahhoz semmi közöm. Sőt, ha a csaj nagyon naiv/szerelmes, simán el sem hiszi, csak megharagszik a kérdezőre feleslegesen, hogy kavarni próbál. Névtelenül persze meg lehet próbálni, bár számomra ijesztő, mennyi válaszolónak alapvető, hogy névtelenül küldözget infókat, engem speciel ennél pár fokkal egyenesebb embernek neveltek - mellesleg a megcsaló tesó vajon nem fogja összerakni, ki is volt a névtelen jótevő?
2022. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
13%
71 végre egy épeszü ember. Amúgy meg a harag egy full kontra produktiv érzés.
2022. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
79%
Az, de a kezdeti feszkót le kell vezetni valahogy, megvannak ennek is a fázisai.
2022. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
42%
De vegyétek már észre, hogy nem mások dolgába avatkozik bele. A szerencsétlen csaj nem is tud az egészről, akkor hogy lenne az ő dolga? Ha tudna róla és megbocsátana, akkor, nem szabad beleszólni senkinek, de ez teljesen más. Itt épp valaki csúnyán becsap valaki mást, és asszisztálnátok hozzá, ezzel is a csalót támogatnátok.
2022. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
38%
Te vedd eszre, hogy semmi kozod mas eletehez es nem dolgod belepofazni.
2022. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
17%
egy kapcsolat arra a két emberre tartozik, aki benne van.
2022. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
38%
Igen, és akis tartozik mindkét emberre, hogy kivel fekszik még le a másik. Azért kell neki elmondani, mert rá tartozik.
2022. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
2%
Szerelmes és boldogok. Most tényleg az a baj, hogy másokkal szexszel?
2022. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
14%
77 nagyon ostoba életed lehet. Az remek, hogy van egy felfogásod (ami tök zsákutca), de itt ismételgeted, mint egy papagáj. Fogyi
2022. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
14%
77 nem tartozik rá, ez egy ostoba ideológia.
2022. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!