Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a bátyám megcsal...

Mit tegyek ha a bátyám megcsalja a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Tudomásomra jutott (nem nyomoztam vagy bármi hasonló) ,hogy a bátyám megcsalja a barátnőjét.

Nem konkrét viszonya van, hanem rengeteg lánnyal beszél, flörtöl, találkozgat és jár össze szexelni.

Jóban vagyok a barátnőjével, nagyon aranyos, rendes lány, nem ezt érdemelné.

Még friss a kapcsolatuk, tudtommal nincsenek problémáik, a bátyám, elmondása szerint nagyon szerelmes.

Sajnos egyébként korábban is voltak hasonló dolgai a régebbi kapcsolataiban.

Legszívesebben elmondanám a lánynak, hogy azonnal lépjen ki ebből a kapcsolatból mert így ennek semmi értelme és ez így nagyon rossz, de közben meg bennem van, hogy semmi jogom beleszólni más emberek kapcsolatába.

Szerintetek mit kéne tennem? Ti mit tennétek a helyemben?



2022. aug. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
93%
na ki tálaltál már kérdező? ha nem hogy tudsz így aludni?
2022. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
76%

"egy kapcsolat arra a két emberre tartozik, aki benne van."

szerintem ezt máshová akartad írni, ennél a kérdésnél hárman vannak benne és ebből egy nem tud a harmadikról

2022. aug. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
33%
igen, de a harmadik az nem a kérdező. neki semmi köze hozzá
2022. aug. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
20%
82 nem, a harmadik ember nincs benne a kapcsolatban. Ilyen alapon a boltos is benne van, aki a reggeli kávét adja. Abba kellene már fejezni ezt a csökevényes egy férfi-egy nö- örökre fals keresztény ideológiát, a világ picit össze tettebb hely.
2022. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
81%

– kurvára nem vagyok keresztény

– nem hiszek az örökké tartó kapcsolatokban, 100% liberális vagyok, barátaim közt van poli és nyitott kapcsolatban élő is

– ettől még megcsalni valakit nettó köcsögség.

2022. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
100%
senki nem mondta, hogy nem az. attól még egy kívülállónak nem kell belekavarni
2022. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
100%
85 vedd észre, hogy de, a keresztény értékrendet obégatod. Az arab világban fel sem merülne ilyen problémád. Továbbá még mindig nem tudod elfogadni, hogy más nem osztja a nézöpontod, valójában te liberális sem vagy. Identitászavaros kis emberke, hát persze, hogy úton útfélen bele szólnál mások életébe.
2022. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan már arról szól a beszélgetés, hogy a megcsalás helyes-e? Egyesek szerint még ez sem evidens? És akkor morálról papolnak ezek, nehogy beleszólj más életébe.
2022. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
4%
Vigasztalgasd a barátnőjét.
2022. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
25%

88 ki vetette fel a kérdést, hogy helyes vagy nem helyes? Azért hazudozni nem kéne...

Az én szempontomból irreleváns, tegye mindenki, amit jónak tart... Szóval nem igazán értem, mit szeretnél most rám erőszakolni.

2022. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!