Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszom, amiért a...

Jogosan haragszom, amiért a párom húga kizárt engem a keresztszülőségből?

Figyelt kérdés

22/N vagyok lassan két éve leszünk együtt a párommal. A minap a páromnak szólt a húga, hogy munka után ugorjon be, mert beszélni szeretne vele. Amikor haza jött azzal fogadott, hogy felkérték a, hogy legyen a kislányuk keresztapja.

Kérdeztem tőle, hogy valaki nem hiányzik az egész történetből, mondjuk én. Ha egy gyereknek van keresztapja, akkor általában szokott lenni keresztanyja, az a keresztapa párja szokott lenni és az ugyebár én vagyok.

Erre az volt a válasz, hogy valószínűleg azért, mert még nem vagyunk olyan régóta együtt ès ők úgy gondolják, hogy ebből a kapcsolatból még bármi lehet.

Mélységeset csalódtam a páromban, hogy nem állt ki mellettem.



2022. szept. 6. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
80%
az a keresztapa párja szokott lenni - persze, igen, házasságban, de nem egy "majdnem két éve vagyunk együtt" bohózatban :D
2022. szept. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
96%
A párodnak meg jobb lenne, ha elhagynád, mert ha egy szrságon ilyen hisztit kivágsz, képzelem milyen lesz, ha komoly problémával kerültök szembe.
2022. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
88%
Imádom hogy mennyi keresztszülős hiszti megy itt mindig az oldalon aztán az emberek nagy része nem is gyakorolja a kereszténységet. 😂
2022. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
100%

Én megbántam hogy elvállaltam. Úgy voltam vele amit belémsulykoltak hogy "megtiszteltetés" meg hogy "nem illik visszautasítani". Bele se go doltam abba hogy nekem mi lenne a jó.

Én utólag megkimélném magam a huszadik játékmackotol amit a gyerek csak a sarokba dobál és az aranyfülbevalóról amit a szülő valószínű csak akkor rak a fülébe ott vagyok később már akkor se mert eladta.

Egyepkent igaza van annak aki azt írta hogy ezt a dolgot ne kösd össze azzal hogy te így a család tagja leszel. Ennek semmi köze hozzá. Attól még lehetsz a család tagja hogy nem leszel keresztszülő. Tudom hogy olvasod amit írok mert visszajársz lepontozi. Nem is kell válaszonod csak gondolkozz el ezen.

2022. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%

A keresztszülők története a középkorig nyúlik vissza. Ekkor bizonyos időkben lehetett valakinek akár több keresztszülője is, az újkortól kezdve az embereknek többnyire 2 keresztszülőjük van (egy keresztapa és egy keresztanya, akik nem feltétlenül házaspár).


De amúgy egy is elég, ha jól tudom.

2022. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
95%
Csak két éve vagytok együtt, amúgy meg 22 éves vagy. Én 22 évesen menyasszonyi voltam, aztán férjhez mentem 28 évesen, máshoz. A testvére viszont mindig a testvére marad. A gyereknek gondolom olyan keresztanyát akar, aki tuti, hogy az élete része marad. Vagy legalábbis biztosabb. Veled akkor, a jelek szerint ő maga nincs ilyen jóban. Éretlen és gyerekes a hozzáállásod ehhez.
2022. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2022. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
88%
Asszem a kérdező besértődött, hogy degradáljuk a rendkívűl komoly, régóta tartó kapcsolatát.
2022. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
24%

Egyébként nem kicsit magába nézhetne itt a válaszolók 95 százaléka.

Komolyan, jó a lelketeknek, hogy p...csázzátok, oltogatjátok, hogy vajon meddig fog tartani a kapcsolata, alázzátok.

Ezen élitek ki a frusztrációtokat, nyilván a nyomorult életetekben sok öröm nincs. Csak egy kérdés: A saját 22 éves lányotokról is így nyilatkoztok? Vagy az teljesen más, természetesen? Udorítóak vagytok (tisztelet a kivételnek).

2022. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:

Engem csak az zavar, hogy ezt mind a hátam mögött csinálták, eleve az, hogy csak a páromat hívták át ilyekor azért illik nekem is ott lenni.

És megmondhatták volna a szemembe is, hogy miért nem szeretnék, hogy keresztanya legyek.

2022. szept. 7. 14:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!