Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszom, amiért a...

Jogosan haragszom, amiért a párom húga kizárt engem a keresztszülőségből?

Figyelt kérdés

22/N vagyok lassan két éve leszünk együtt a párommal. A minap a páromnak szólt a húga, hogy munka után ugorjon be, mert beszélni szeretne vele. Amikor haza jött azzal fogadott, hogy felkérték a, hogy legyen a kislányuk keresztapja.

Kérdeztem tőle, hogy valaki nem hiányzik az egész történetből, mondjuk én. Ha egy gyereknek van keresztapja, akkor általában szokott lenni keresztanyja, az a keresztapa párja szokott lenni és az ugyebár én vagyok.

Erre az volt a válasz, hogy valószínűleg azért, mert még nem vagyunk olyan régóta együtt ès ők úgy gondolják, hogy ebből a kapcsolatból még bármi lehet.

Mélységeset csalódtam a páromban, hogy nem állt ki mellettem.



2022. szept. 6. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azon kívül, hogy a keresztapa a te párod, azon kívül indokolja valami, hogy szerinted miért pont neked kellene lenni a keresztanyának?
2022. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz keresztszülő lenni?
2022. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
100%
#62 Ezt kérdezem én is
2022. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
🙂Tudom csak gondoltam ha ketten kérdezzük akkor jobban válaszol de úgy se fog szerintem.
2022. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%

#62 Nem a keresztszülőség miatt akar keresztszülő lenni, neki ez presztízskérdés, megsértették a méltóságát azzal, hogy nem kérték fel. Holott teljesen érthető, hisz még csak barátnő, és csak két éve.

Amúgy meg kérdező, bocs a kíváncsiskodásért, de hány éves a párod, ha a húga házas és gyereke van? Nem lehet, hogy a nagy korkülönbség miatt sem vesznek annyira komolyan?

2022. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nem a miatt akar. Csak azt szeretném ha elgondolkozna a dolgon. Ha nem is válaszol elég ha magának felteszi a kérdést.
2022. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%
Qrva hülye ez a kérdező. Hülye liba azt hiszi körülötte forog a világ
2022. szept. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút nen érdekli a gyerek, csak hogy ő is ott feszíthessen csiniben, meg elújságolhassa mindenkinek, hogy ő keresztanya. Aztán ő lenne a legjobban felháborodva, mikor mondjuk esetleg kérnek tőle valamit a vállalására hivatkozva. Hát kije ő a gyereknek, ott az anyja-apja-nagybátyja, nem?
2022. szept. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!