Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tehette ezt? Milyen...

Hogy tehette ezt? Milyen testvér az ilyen?

Figyelt kérdés

Nekem és a bátyámnak is saját vállalkozásunk van(külön-külön). Az én elvem a minőségi munkaerőn alapszik, így csak a szerintem legjobbakat veszem fel. Igen, ám de a bátyám ezt pontosan tudja és amikor szerzek egy jó alkalmazottat akkor ő megtudakolja mennyit ajánlottam neki, ő pedig annak az 1,5szeresét felajánlja és ezzel gyakorlatilag ellopja az összes jó alkalmazottamat. Lassan bele betegszem ebbe. Rengeteget romlott a vállalkozásom színvonala, már alig tudom eltartani a 3 gyerekemet, a bátyám viszont szárnyal. Mit lehet tenni ilyenkor? Ti mit tennétek?

Én: 37 éves férfi

Bátyám:41 éves



2023. jan. 13. 19:22
1 2 3
 11/25 Darius- ***** válasza:
92%
Szoval én arra gyanakszom, hogy rosszul megy az uzleted és a testvéredé jol, az emberek pedig mennek maguktol oda, mivel altalad ismerik a batyadat. De ha tévedek, elnézést...
2023. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Darius- ***** válasza:
19%
10- Ugye tudod, hogy ha igazak a vadaid, akkor azok sulyos cselkedetek ? Konkrétan tonkre teszi az életed. Legkevesebb , hogy megsértodik, igazabaol szét kellene verni a képét jo alaposan. Igy orulj annak, hogy nem szolhatsz hozza és szakitsd meg vele a kapcsolatot. Azt pedig semmiképp ne hagyd, hogy a papirjaid kozt turkaljon.
2023. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 babyboom567 ***** válasza:
89%
Tönkretesz és még te sajnálod,hogy nem fog veled szóba állni?Ember, szedd már össze magad!Zavard el a pi..csába.
2023. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Fizess nekik te is másfélszeres bért, akkor nálad maradnak.
2023. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
91%
Az ilyen ember sajnos nem nevezhető testvérnek.
2023. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%
Az üzlet az üzlet, vagy a kft te vagy...?
2023. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlj fel dupla bért.
2023. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más hozzáadott érték a nálad való munkában, mint a pénz, akkor az emberek el fognak menni. Valahogy azon érdemes elgondolkodnod, hogy mi az, amit még adni tudsz, hogy maradni akarjanak.


Arról nem beszélve, hogy leülnék megbeszélni őszintén a testvéremmel, hogy ez mennyiben véletlen, mennyiben pletyka és mennyiben szándékos. Mert ha szándékos, akkor ott érne véget a kapcsolatunk. Senkit nem tartok meg a közelemben, aki bántja a családom, akkor sem, ha rokon. De ezt csak akkor lépném meg, ha minden kártya ki van terítve az asztalra!

2023. jan. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te tedd még rá a 0,25-szörösét, majd akkor ő fog belebetegedni, hogy te visszalopod a munkaerődet.
2023. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 NTBS ***** válasza:
100%
Adj több fizetést, és ne tarts a bátyáddal kapcsolatot.
2023. jan. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!