Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek mondhat ilyet egy...

Szerintetek mondhat ilyet egy báty?

Figyelt kérdés
A bátyám most lett 23, tegnap volt a “szülinapi bulija” ami egy konkrét házibuli volt. Otthon, nálunk a családi házban tartotta, anyuék Balatonra mentek, én pedig egy barátnőmhöz mentem aludni, de kérte, hogy előtte segítsek díszíteni, kaját kirakni egyebek, mert nekem “jobb a szépérzékem”. Segítettem is neki, mégiscsak a bátyám, és közben nyilván kényszeredetten beszélgettünk, vagyis ő próbált. Feltette a mindenki kedvence “mi a helyzet a fiúkkal?” kérdést. Mondtam, hogy még nem voltam randizni sem soha, szóval semmi. Ezután nem túl kedvesen megkérdezte, hogy “tehát szűz vagy?” kicsit rosszul éreztem magam, de válaszoltam, hogy igen. Kérdezte, hogy én milyen barátot szeretnék ha lehetne. Mondtam, hogy egy kedves, gondoskodó, érzelmes, megértő, és talán egy picivel idősebb (de ez opcionális) sráccal szeretnék igazán összejönni. Erre ilyen igen bunkó módon megjegyezte, hogy “Huuuh, hát nem csoda, hogy még randira sem hívtak. Az adottságaidhoz mérten lejjebb kéne adnod az elvárásaidból.” Ezután már nem szóltam inkább hozzá, de ez nem igazán esett jól, mert a többi kamasz szívatását, cukkolását megértem, de azt hittem, a bátyám meg fogja érteni, hogy ilyen “adottságokkal” is szeretnék egy az imént leírt sráccal akárcsak randizni. Tudom, hogy nem igazán vagyok “jó nő”, de azt hittem vannak más erényeim. Mármint szerintem kedves, okos, törődő és segítőkész vagyok, jól főzök, házias és kreatív vagyok, valamint érzékeny, így nagyon tudok szeretni, és emellett még hűséges is vagyok. Viszont most őszintén megbántott a bátyám, de félek, hogy igaza van, és nem is lesz barátom. Mert nekem olyan terveim vannak, amikben férj és család szerepel, de emiatt sokan meglepődtek és kinevettek már. 18L

2023. márc. 27. 00:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Bátyád egy pöts, ezen nincs mit ragozni.
2023. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem teljesen okés vele valami.
2023. márc. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

#1: Tömören összefoglaltad.

Egyébként mit gondolhat a bátyád a férfiakról, ha a "kedves, gondoskodó, érzelmes, megértő" tulajdonságokat nagy elvárásnak tartja? Amúgy meg 18 évesen nem hinném, hogy annyira el lennél késve a randizással, a "jó nő" pedig relatív és helyzetfüggő. Gyerekkori jó barátom sorolta huszonpár évesen "barátnőnek való" és "feleségnek való" kategóriába a kapcsolatait: a barátnőnek való volt a jó nő, akire a többi srác irigykedett, a feleségnek való pedig akinél többre tartotta a belső tulajdonságait a külsőnél. Azóta már van egy kedves, aranyos felesége és 2 gyereke.

2023. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Tehát a bátyád szerint nem vagy jó nő. Ez szerintem így normális, hogy nem lát téged vonzónak, ne is foglalkozz a véleményével. Az lenne inkább furcsa, ha jó nőnek tartana.

Bőven elég, ha a nem rokon srácok szerint jó nő vagy.

2023. márc. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Bátyád köcsög, mellesleg amiket leírtál, azok olyan tulajdonságok, amiket 20-25 év alatt a férfiak legfeljebb megjátszanak, tisztelet a kivételnek.
2023. márc. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Bátyád gondolkodásával nagy probléma van, remélhetőleg az élet megtanítja hogy ne így gondolkodjon.
2023. márc. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Sz4rd le. Lesz pasid, de nem olyan nyomorék mint a bátyád.

Egyértelmű hogy nem egy hozzá hasonlóra vágysz. Neki a baráti körében sincs olyan pasi, aki neked jó lenne (vagyis egy normális pasi).

Nem nagyok az elvásársaid egyáltalán.

2023. márc. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Jó esetben nem mondana, de a testvérek gyakran viselkednek hülyén egymással. Szerintem nem kell ezt annyira komolyan venni. Normális elvárásaid vannak. Bátyádat meg legközelebb egy jól irányzott beszólással tedd helyre! Mondd neki, hogy úgy tűnik, a te sikereidet is az adja, hogy nulla elvárásokkal rendelkező csajokat tudsz befűzni, ez meg a te igénytelenségedből ered. De nincs ezzel baj, ha neked ennyi is elég a boldogsághoz, csak nekem csalódás kicsit, hogy azt hittem mindig fel tudok majd úgy nézni rád, ahogy kisebb korunkban tudtam.
2023. márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Én 21 éves koromig azt hittem, szűz maradok. Pedig én egy nagyon félénk, átlagos kislány voltam. Aztán azóta eltelt több mint 10 év, és a férfiak igen keresik a társaságomat.

Hidd el, nem a bátyád beszólása fogja meghatározni, hogy lesz e barátod vagy sem. Valamint 18 évesen még bőven nem is vagy elkésve. És az, hogy ilyen nem szép dolgot mondott, hát szólj vissza neki te is hasonlót. A testvérek sokszor ilyenek.

2023. márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Magamból kiindulva meg akar dugni
2023. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!