Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek mondhat ilyet egy...

Szerintetek mondhat ilyet egy báty?

Figyelt kérdés
A bátyám most lett 23, tegnap volt a “szülinapi bulija” ami egy konkrét házibuli volt. Otthon, nálunk a családi házban tartotta, anyuék Balatonra mentek, én pedig egy barátnőmhöz mentem aludni, de kérte, hogy előtte segítsek díszíteni, kaját kirakni egyebek, mert nekem “jobb a szépérzékem”. Segítettem is neki, mégiscsak a bátyám, és közben nyilván kényszeredetten beszélgettünk, vagyis ő próbált. Feltette a mindenki kedvence “mi a helyzet a fiúkkal?” kérdést. Mondtam, hogy még nem voltam randizni sem soha, szóval semmi. Ezután nem túl kedvesen megkérdezte, hogy “tehát szűz vagy?” kicsit rosszul éreztem magam, de válaszoltam, hogy igen. Kérdezte, hogy én milyen barátot szeretnék ha lehetne. Mondtam, hogy egy kedves, gondoskodó, érzelmes, megértő, és talán egy picivel idősebb (de ez opcionális) sráccal szeretnék igazán összejönni. Erre ilyen igen bunkó módon megjegyezte, hogy “Huuuh, hát nem csoda, hogy még randira sem hívtak. Az adottságaidhoz mérten lejjebb kéne adnod az elvárásaidból.” Ezután már nem szóltam inkább hozzá, de ez nem igazán esett jól, mert a többi kamasz szívatását, cukkolását megértem, de azt hittem, a bátyám meg fogja érteni, hogy ilyen “adottságokkal” is szeretnék egy az imént leírt sráccal akárcsak randizni. Tudom, hogy nem igazán vagyok “jó nő”, de azt hittem vannak más erényeim. Mármint szerintem kedves, okos, törődő és segítőkész vagyok, jól főzök, házias és kreatív vagyok, valamint érzékeny, így nagyon tudok szeretni, és emellett még hűséges is vagyok. Viszont most őszintén megbántott a bátyám, de félek, hogy igaza van, és nem is lesz barátom. Mert nekem olyan terveim vannak, amikben férj és család szerepel, de emiatt sokan meglepődtek és kinevettek már. 18L

2023. márc. 27. 00:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Ezt kiváltani kell belőlük, nem elvárni."


És itt baszódik el sok kapcsolat.

2023. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
17 Azért az lejött, hogy a bátyja kérdezte ezeket az igényeket és nem a leendő pasijaval beszélt a kérdező?!
2023. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondani bármit mondhat, nem tiltja semmi... Ha valaki sudribunkó, akkor mindegy, hogy milyen kapcsolatban vagy vele, attól még a személyisége nem változik meg.


Nem kell minden hülyével foglalkozni, még akkor se, ha valamilyen rokonod.


Egyébként milyen adottságok azok, amik szerinted problmlmásak lehetnek esetedben a partnerkeresés során?

2023. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi kérdés az, hogy 23 évesen hogy lehet valaki még mindig ilyen gyökér.

Csupa belső tulajdonságot soroltál fel, nem azt mondtad, hogy a leendő pasid hasán minimum 6 kockának kell látszania, vagy olyan legyen, mint a fiatal Brad Pitt, mert annál lejjebb nem adod. A belső pedig független a külsőtől (nem mintha amúgy ne tetszhetnének neked úgynevezett "jó pasik", vagy te ne is tetszhetnél meg olyannak is, mert hát ízlések és pofonok, meg a szépség szubjektív, a külső nem minden). Így nem is értem a bátyád gondolatmenetét. Kedves férfi csak a jó nőknek jár, a nem olyan jók pedig kizárólag sudribunkót akarhatnak maguk mellé? 😮 Olyat, mint ő? 😜 A bátyád hülye. Az adottságaihoz mérten lejjebb kéne adnia a pofájából. 🤦‍♀️

2023. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni vele.Nem minden férfi a külsőt helyezi előtérbe,mert sokkal fontosabb az,hogy olyan remek tulajdonságai legyenek egy nőnek,mint amilyenek neked vannak.Hiába van egy jó nője a férfinak,ha az a nő egy alpári, igénytelen és hülye személy,aki megszólalni se tud.Elvárások pedig egyáltalán nem nagyok.
2023. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!