Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom titkolózik előttem....

A húgom titkolózik előttem. Valami rosszban keveredett volna ? És ha igen mit tehetek ?

Figyelt kérdés
Anyánk 4 éve meghalt és 22 voltam ö 12 én nevelem a párommal mivel kiskorú. Mostanában sokat ki marad este nem tudom hogy hol járkál nem mondja meg mindenre az a válasza hogy nem vagyok az apja és hadjam csillezni. 3 napja nagyon erősen sminkelt le akartam róla törölni és láttam hogy kék folt van az arcán és azért ként magára olyan sokat. Választ annyit kaptam rá hogy, el esett. Ma meg haza jött egy nagyon drága telefonnal amire persze pénzt tőlem nem kért. Nem tudom azt se kikkel barátkozik a sulit is nagyon elhanyagolta ma se volt mert hamar ért haza . Volt rá példa hogy az ajtó elé áltam hogy este tíz óra van nem mehet sehova holnap iskola férre lökött és ki ment. Nem tudom mi baja soha nem volt velem ilyen mindig mindent megbeszéltünk
2023. márc. 30. 11:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
42%
Ha ezzel jön neked, hogy nem vagy az apja, akkor közlöd hogy oké, de akkor nevelned se kell, meg eltartanod se kell, ha gondolja, közlöd a gyámüggyel hogy nem vagy képes tovább vállani érte a felelősséget., mehet állami gondozásba- Nyilván csávózik, akkor hülyülnek meg amikor fa.szt fognak.
2023. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
38%
Amikor férre lökött az ajtóba akkor kellett volna neki olyan pofont vágni hogy a fal adja a másikat a kis hülyének lehet meg jött volna az esze.
2023. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%
Kérj segítséget a gyámügytől. Te nem tudod kezelni. Az itteni válaszolók is csak a saját megoldókulcsaikat tudják javasolni. De az nem a tiéd egyik sem, ha a belső tartalékod, problémamegoldóképességed nincs meg hozzá.
2023. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
#2 őszinte leszek nag,ön közel áll egy pofonhoz. #1 és #3 nem gyámügy szoba se jöhet mikor anyánk meg halt 1 hónapra be került meg hivatalosan még nem kaptam a felügyeleti jogot rossz volt neki ott és bántották nem adnám a gyámhivatalnak a húgom soha.
2023. márc. 30. 12:08
 5/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem azt mondom hogy csináld is meg, csak közöld a hugicával aha nagy a pofája hogy oké, nem vagy az apja, de akkor semmivel sem tartozol felé. Bár lehet hogy így sem fogja fel a saját helyzetét ha idióta.
2023. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%

#4 a gyámügy nem veszi el, ha nincs rá oka. Tehát ha van mit enni, tiszta a ruha, nem vagytok alkoholisták stb. De segítenek pl. pszichológussal, nevelési tanácsadással.

Én mindenképp beszélnék a környezetével. Tanárjai, barátai. Mit látnak vagy mit tudnak róla mostanában.

2023. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
Akkor családterapeuta. Közösen elmenni pszichológushoz. Ott kapsz eszközöket, hogyan kell kölcsönösen megérteni egymást, mert ez az agresszív kommunikáció egyenes út a pokolba.
2023. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
57%
Igen, valami szakember kellene, mert az sem teljesen normális, ahogyan Te viselkedsz.
2023. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
89%
Fú, rosszul hangzik, elég rosszul.
2023. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
Ha volt annyi pénze hogy egy drága telefont vegyen magának nyilván van valami rossz amibe bele keveredett vagy bele ment. Kék folt az arcán ?- lehet valaki bántotta. Én valamire gondolok de remélem nem az ..
2023. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!