Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom titkolózik előttem....

A húgom titkolózik előttem. Valami rosszban keveredett volna ? És ha igen mit tehetek ?

Figyelt kérdés
Anyánk 4 éve meghalt és 22 voltam ö 12 én nevelem a párommal mivel kiskorú. Mostanában sokat ki marad este nem tudom hogy hol járkál nem mondja meg mindenre az a válasza hogy nem vagyok az apja és hadjam csillezni. 3 napja nagyon erősen sminkelt le akartam róla törölni és láttam hogy kék folt van az arcán és azért ként magára olyan sokat. Választ annyit kaptam rá hogy, el esett. Ma meg haza jött egy nagyon drága telefonnal amire persze pénzt tőlem nem kért. Nem tudom azt se kikkel barátkozik a sulit is nagyon elhanyagolta ma se volt mert hamar ért haza . Volt rá példa hogy az ajtó elé áltam hogy este tíz óra van nem mehet sehova holnap iskola férre lökött és ki ment. Nem tudom mi baja soha nem volt velem ilyen mindig mindent megbeszéltünk
2023. márc. 30. 11:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
25%

Apukátok hol van a történetben? És a húgod életében?

Apukátok él? Ha igen, miért kaptál felügyeleti jogot a húgod felett?

Ui. alapesetben neki kéne nevelnie, és neki lenne joga este 10-kor eléje állnia az ajtóban, hogy nem mehet sehova.

2023. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
36%
Ha megütötöd csak rosszabb lesz a viselkedése is. Meg alap hogy nem üntünk meg senkit.
2023. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy alap a tisztelet is afelé, aki nem hagyta hogy állami gondozásba kerüljünk, és eltartja a seggünket?
2023. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
32%

Annyira szánalmas hogy mindenki egyből az erőszakkal jön, utána meg csodálkozik hogy miket csinál még a gyerek...


Ha erőszak nélkül nem megy inkább a gyámügy, ha csak azzal megy akkor imádkozz hogy nem a gyerek megy a gyámügyhöz magától feljelenteni.

2023. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
10%
A te hibád is hogy olyan a kapcsolatotok hogy nem tudtok semmit megbeszélni, főleg hogy te vagy az idősebb.
2023. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
97%
Ekkora baromságot is csak az mondhat utolsó, akinek nem volt dolga kamasszal. A kérdezőt meg nem csesztetni kéne, meg a drágalátos hugicájával olyan terhet vett a nyakába, amit nem volt kötelessége. 22 éves fejjel még magát is necces volt eltartania, nemhogy neveljem egy kamasz kölyköt is.
2023. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
3%

26


2 kamasszal is volt dolgom.

Nagyon nagy felelőtlenség volt hogy a nyakába vette ezt a te, úgy hogy akkor nem állt rá készen és úgy tűnik most sem áll.


"A kérdezőt meg nem csesztetni kéne"


De kell, mert az ő hibája hogy ideig jutott a kapcsolatuk. Ne csináljuk úgy mintha semmi köze nem lenne hozzá.


Ne áltassa se magát se a gyereket, jobb lesz a gyámügy.

2023. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
78%

27.

Onnan is látszik hogy nem áll készen hogy ahelyett hogy szakértőtől kérne segítséget, ide jön válaszert, de szinte csak azt kapja hogy verje meg.

2023. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
87%
Tegye fel a kezét, aki tud olyanról, hogy a gyereket a szülő halálakor elvitték a családból intézetbe, ha volt nagykorú családtag. Ideiglenes gyámrendeléssel marad a családban. Már itt bukik a történet.
2023. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk ha még épp nem töltötte be a 18-at akkor a kérdező, mikor az anya meghalt és most is épp csak 22, vagy felfele kerekít, akkor még nem volt nagykorú, hogy gyám legyen. Ez meg az én fantáziám.
2023. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!