Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A házas nővérem titokban...

A házas nővérem titokban Szexuális kapcsolatban van a sógorommal. Hogy beszéljem le a nővérem?

Figyelt kérdés

Még gyerek is van, ő meg titokban szexel egy másik férfival 2 éve. Hogy tudja pár nő ezt így csinálni, hogy megcsalják az férfit, aztán hazamennek teljesen természetesen viselkednek és talán még velük is dugnak?. Elítélem a nővérem ezért. Mivel vegyem rá hogy ne járjon ahhoz a másikhoz?


kérlek adjatok tanácsot



2023. júl. 23. 20:23
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%

A félrelépés senkinek sem létszükséglet, hanem döntés. Azért csal, mert a jelleme megengedi, és ez soha nem fog megváltozni. Neki nem elég, hogy egy férfivel jó a kapcsolata. Őt soha nem fogod megváltoztatni, max a sógorod kezébe adhatod a döntést, hogy ezzel a nővel akarja-e leélni az életét. Persze ebben az esetben valószínűleg megromlik a kapcsolatod vele/velük..


A további férfiainak viszont legalább már nem kell falaznod.

2023. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
78%
Én sem tűrném, ha a nővérem ezt művelné. Nem hinném el, ha már a saját tesómnak sem szólhatok! Szóval én először vele beszélnék.
2023. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem, csak a testvér fogja utálni. A férjek (és általában az emberek) nem olyan hülyék, hogy azt hibáztassák, aki a hírt hozza, csak sokan ezzel takarózva nem tesznek inkább semmit.
2023. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
83%

Nem értek egyet azzal, hogy ne szólj bele. Az rendben van, hogy ne te borítsd a bilit, de szerintem a testvérek és barátok feladata az is, hogy egy kicsit helyre tegyék az embert, ha hülyeséget csinál. Beszélgess el a nővéreddel. Kérdezd meg tőle, szerinte mit veszíthet, ha ez a kapcsolat kiderül, és megéri-e?


Szerintem nagyon korrekt testvér vagy, hogy tényleg a tesód családjának az érdekét nézed. Hajrá, ne hagyd, hogy elcsessze mindhármuk életét.

2023. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
56%
Aztán honnan tudod, hogy otthon a férje hozzányúl vagy sem? Nem mintha ez felmentené, mert lehet válni, de ne jelentsd ki, hogy utána otthon...
2023. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
26%
Ne kavarj bele.
2023. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
27%
Ne szólj bele.
2023. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
45%

Tehát hárman vagytok testvérek és az egyik nővéred dug a másik nővéred férjével? Vagy csak nekem nem esik le valami?


Egyébként meg semmi közöd hozzá felnőtt emberek mit csinálnak a magánéletükkel. Ha a mindenlében kanál kisöcs is tudja, akkor másik is, ami előbb-utóbb kiderül, vagy már ki is derült. Lehet cukkold kapcsolatban élnek, vagy nyitott kapcsolatban, vagy pusztán a férjet nem érdekli stb.

2023. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
95%
8, a férje testvére is sógora...
2023. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

8


Nem. Egy nővérem van, honnan jött a 3 testvér? A nővérem szexel a másik férfival, sógorommal = az ő (nővérem) férjének a fiútestvérével.

2023. júl. 23. 20:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!