Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A házas nővérem titokban...

A házas nővérem titokban Szexuális kapcsolatban van a sógorommal. Hogy beszéljem le a nővérem?

Figyelt kérdés

Még gyerek is van, ő meg titokban szexel egy másik férfival 2 éve. Hogy tudja pár nő ezt így csinálni, hogy megcsalják az férfit, aztán hazamennek teljesen természetesen viselkednek és talán még velük is dugnak?. Elítélem a nővérem ezért. Mivel vegyem rá hogy ne járjon ahhoz a másikhoz?


kérlek adjatok tanácsot



2023. júl. 23. 20:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően sem ajánlanám, de ilyen "bizonyítékok" mellett végképp nem szólnék bele. Mégis mit mondanál? Beletúrtam a kukába és ott volt egy használt gumi? Honnan tudod hogy két éve dugnak, ha csak ennyivel tudod alátámasztani?
2023. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem is mindenképpen szólni kellene.


Ez nem jellem, hanem döntés. A megcsalás nem kényszer! Nekem is lett volna ezer lehetőségem rá, de mégis szeretem a párom és nagyon jól megvagyunk. Egyszer sem éreztem erre kísértést.



Szerintem szólj neki, borítsd a bilit. Két család is tönkrement miattuk..

2023. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
93%
32, de neki elég gyatra bizonyítékai vannak. Lehet ninvs is megcsalás.
2023. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
81%
33. Nem olvastam el mindent, az tény. Mik a bizonyítékok?
2023. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
73%

Jó, hogy szexuális kapcsolatban vannak, ne hülyéskedjél már!

A sógorod a nővéred férje, nem? Az a bajod, hogy a nővéred a férjével szexuális életet él?

2023. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező a 26. kommentben írja le a bizonyítékait, amik elég gyatrák:


"A férjem sógorához jár gyakran beszélgetni aki nem lakik messze tőlem.



Sokszor szemeznek amikor házibulik vannak, meg megyünk kirándulni, és ilyenkor dícséri meg ilyenek. Jeleket ad. Volt már ebből vita. Ez az egyik gyanúm.



A másik a legborzasztóbb és hányok hogy amikor azt mondta a nővérem, hogy a gyereket lerakja a sógoránál egy ügyintézés miatt nem tud rá vigyázni én meg az ő férje dolgoztunk ugye, munkám után engem kértek meg hogy vigyem át hozzájuk a gyereket. És itt a lényeg hogy a kijárati ajtónál van egy szemetes és egy használt kotont láttam benne.



1. Nagy valószínűséggel csak a nővérem volt a sógoránál (kb. 2-3 órával a munkavégzésem előtt hívott)


2. Gyanúm, hogy egy alibi volt ez az egész babakocsi dolog


3. A nővérem GYES-en van, nem közölte milyen ügyintézésre megy


4. A koton



Ez nekem eszméletlen gyanús. Fix dugnak"

2023. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
92%
Inkább magad beszéld le első körben az összeesküvés elméletekről. Ez nem bizonyíték, ez gyanú a részedről. Pláne nem értem, honnan jön le az, hogy 2 éve csalja a férjét annak a testvérével ennyi alapján.
2023. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

37


"ez gyanú a részedről"


Igen pont ez a lényeg. A nővérem mit gyanakodjon ha dugja a srácot? A férj meg mit gyanakodjon ha GYESen van a nő meg dolgozik? Ezek így történnek.


A kotont félreértés elkerüléseképp a dugó srác kijárati ajtajánál láttam amikor hazavittem a picit a nővéremékhez.


Tehát csak pár óra telt el hogy erre megkértek, elmentem és egy kotont láttam a srác kijárati ajtajánál. Miért a tetején? Ezért gyanakszom.


Hogy nem érted hogy lehet csalni 2 évig egy házasságban, hidd el vannak gusztustalanabb sztorik is a megcsalás kategóriában de ez is hányinger hogy 2 évig és még tovább.

2023. júl. 29. 19:10
 39/45 anonim ***** válasza:
87%
Ugysem tudod lebeszélni..
2023. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Összevissza írsz:D
2023. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!