Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A házas nővérem titokban...

A házas nővérem titokban Szexuális kapcsolatban van a sógorommal. Hogy beszéljem le a nővérem?

Figyelt kérdés

Még gyerek is van, ő meg titokban szexel egy másik férfival 2 éve. Hogy tudja pár nő ezt így csinálni, hogy megcsalják az férfit, aztán hazamennek teljesen természetesen viselkednek és talán még velük is dugnak?. Elítélem a nővérem ezért. Mivel vegyem rá hogy ne járjon ahhoz a másikhoz?


kérlek adjatok tanácsot



2023. júl. 23. 20:23
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
81%

A nővéred férjének a testvére a nővéred sógora, neked senkid.

Amúgy honnan tudsz te erről ilyen biztosan? Annyira titkos a kapcsolat, hogy még a családi összejöveteleken is dugnak a vacsoraasztalnál, vagy mesélte neked a szomszéd néni fodrászának a kismacskájának az unokatestvére?

2023. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
87%

Ez az ő döntése, lehet meg van ra az oka , szereti a férjét csak meg nyújt neki annyit.

Ez az ő élete, nem a tiéd, törödj a magadéval.

2023. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
75%

Annyira kamu sztori.

Jól belekeveredtél a ki kicsodába, amúgy meg 2 év után esett le, hogy jé, szólni kellene?

Szerintem ebben a családban már mindegy. Borsodi szitu.

2023. júl. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
71%

Sehogy! Két felnőtt ember. Remélhetőleg tudják mit csinálnak! És persze az okát is, amit te nem tudsz!

Fogd be a szád, éljed a saját életed és ennyi!

2023. júl. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
93%

Ha a te sógorod, akkor a férjed tesójáról, vagy a nővéred párjáról beszélsz.

Akkor most ki az a csávó, akivel félremegy a nővéred? Mert ha a férjének a testvére, akkor az nem a te sógorod, semmi közöd nincs hozzá rokonilag.

Azt nem írtad hogy buktak le. Ellenőrzöd a telefonjukat? Megláttad őket?

2023. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Igen bocsánat hülye telóról írtam most nézem.


A férjem sógorához jár gyakran beszélgetni aki nem lakik messze tőlem.


Sokszor szemeznek amikor házibulik vannak, meg megyünk kirándulni, és ilyenkor dícséri meg ilyenek. Jeleket ad. Volt már ebből vita. Ez az egyik gyanúm.


A másik a legborzasztóbb és hányok hogy amikor azt mondta a nővérem, hogy a gyereket lerakja a sógoránál egy ügyintézés miatt nem tud rá vigyázni én meg az ő férje dolgoztunk ugye, munkám után engem kértek meg hogy vigyem át hozzájuk a gyereket. És itt a lényeg hogy a kijárati ajtónál van egy szemetes és egy használt kotont láttam benne.


1. Nagy valószínűséggel csak a nővérem volt a sógoránál (kb. 2-3 órával a munkavégzésem előtt hívott)

2. Gyanúm, hogy egy alibi volt ez az egész babakocsi dolog

3. A nővérem GYES-en van, nem közölte milyen ügyintézésre megy

4. A koton


Ez nekem eszméletlen gyanús. Fix dugnak

2023. júl. 28. 18:26
 27/45 anonim ***** válasza:
93%
És az eszedbe se jutott, hogy talán a te férjed és a nővéred dugnak? Vagy a nővéred dug mindegyikkel?
2023. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
81%

"a kijárati ajtónál van egy szemetes és egy használt kotont láttam benne."


Talán a szemetesbe tetted bele a gyereket, amikor megérkeztél vele, vagy mi? Nekem még soha nem jutott eszembe egyetlen rokonomnál se, hogy átvizsgáljam a kuka tartalmát.

2023. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
87%
Majd akkor avatkozz más életébe ha bizonyítékod van, egyébként meg semmi közöd hozzá.
2023. júl. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
84%

Egyrészt, egy használt kotonból még ne vonj le végleges következtetést. Más nő nem lehetett? Nem tudhatod, hogy ki járt ott a nővéreden kívül.

Másrészt, ha mégis ő volt, akkor nem tudhatod a hátterét. Lehet, hogy otthon elhanyagolják. Vagy nyitott házasságban élnek. Sok oka lehet egy félrelépésnek, amik közül csak az egyik a fehérmájúság.

Ha minden áron bele akarsz folyni, akkor max. beszélsz a nővéreddel -ha annyira jó a viszony- és megpróbálod elfogadni a véleményét anélkül, hogy beleavatkoznál a családi életébe. Mert az az ő élete, nem a tiéd.

2023. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!